KOSZULKA D X-BIONIC APANI MERINO 4.0 SHIRT,


659,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar
Typ odzieży termoaktywnej
Ilość
Sprawdź dostępność

Koszulka damska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO SHIRT ROUND NECK LG SL WMN

APANI® MERINO 4.0 to linia skupiona na komforcie, z zastosowaniem wysokiej jakości wełny APANI® MERINO. Linia bielizny termoaktywnej APANI zawiera unikatową mieszankę najwyższej półki technologii oraz najwyższego komfortu wełny MERINO. APANI® od saksońskich merynosów, znanych z wełny która potrafi powstrzymać wiatr i pogodę, przemawia do wszystkich zmysłów i pozwala być bliżej natury. Koszulka ma średnią kompresję i użyto w niej 10 technologii zapobiegającej wilgoci, zapewnia szeroki zakres ruchu i zapewnia niezwykle przyjemne i delikatne ciepło. APANI to bielizna, która wspiera organizm w utrzymaniu stałej temperatury ciała, bez względu na to czy potrzebujesz dogrzania czy skutecznej wentylacji. Najwyższy poziom komfortu to nie wszystko. W bieliźnie APANI dodatkowo zaoszczędzisz mnóstwo energii, przyspieszysz regenerację mięśni i poprawisz koordynację ciała. Najwyższej klasy wełna MERINO chroni przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów przez cały dzień użytkowania jej.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: AP-WT06W19W

Skład: 87% Apani Merino Wool, 12% Mythlan, 1% Elastan

 

Technologie:

THERMOSYPHON® - Ewolucja systemu 3D Bionic Sphere®. Zapewnia większą powierzchnię odparowania, szybsze odprowadzanie potu i zachowanie właściwości przy rozciąganiu.

IDEO-WAISTBAND - Zoptymalizowany pod względem ergonomii pas w biodrach, z dłuższym tyłem zachowuje odzież w miejscu nawet podczas ciągłego ruchu.

ISO-CHEST – Tworzy warstwę izolacyjną aby chronić klatkę piersiową przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, centralny obszar ISO-Chest buduje strefę izolacyjną powietrza na klatce piersiowej. Poduszkę gorącego powietrza uniemożliwia wychłodzenie.

ISO-SHOULDER – Tworzy warstwę izolacyjną, aby zachować przenikliwość zimna. Materiał jest formowany w delikatnych falach, które pozostawiają kanały zamiast leżeć płasko, zapewniając przestrzeń dla powietrza o temperaturze ciała. Pozwala to na doskonałą ochronę przed chłodnymi górnymi częściami ciała.

SWEAT TRAPS® - Zaprojektowane dla dużych powierzchni ciała pod ramionami w celu zapobieżenia kapaniu potu oraz do bardziej efektywnego chłodzenia.

ISO-PADS – Pady ISO umieszczone na kościach biodrowych, a także delikatniejsze podkładki ISO na pośladkach, zachowują więcej ciepła ciała, co jest niezbędne do zagwarantowania funkcjonowania narządów wewnętrznych.

AIR-CONDITIONING CHANNEL® - System wentylacyjny z kanałami, które przepływają wokół ciała, stale odprowadzając pot i ciepło. Umożliwia przepływ powietrza do obszarów ciała, które normalnie nie są dostępne przez cyrkulację świeżego powietrza.

AIRCOMPLEX-ZONE – W splocie słonecznym, bezpośrednio pod dwunastym kręgiem piersiowym, spotykają się ważne sznury nerwowe organów. Informacje wpływające na ogólne samopoczucie przechodzą przez ten obszar. Ciepłe powietrze zamknięte w specjalnych kanałach optymalnie izoluje tę strefę w chłodne dni. Podczas wysiłku fizycznego struktura przetwarza nadmiar potu i zapewnia dobre, chłodne uczucie.

EXPANSION RIBS® - Expansion-Ribs® tworzą poduszkę łokciową, działają podobnie do obszaru kolana. Dzianina rozkłada się na zasadzie harmonijki, dzięki czemu zimowy chłód nie ochładza łokci. Nawet przy ostrym wygięciu efekt izolacyjny jest utrzymywany przez ciepłe powietrze przechowywane we wnętrzu. Elastyczność Expansion-Ribs® umożliwiają beztarciową swobodę ruchów. Nawet sporty z ciągłym ruchem ramienia, takie jak bieg na przełaj, nie powodują żadnych objawów wyczerpania mięśni w wyniku ruchu.

AKTIV-BUND – Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie bez ściągaczy czy zwężeń w odzieży.

WT06W19WB284M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło