KALESONY D X-BIONIC RADIACTOR 4.0 PANTS,


559,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar
Typ odzieży termoaktywnej
Ilość
Sprawdź dostępność

Kalesony damskie X-BIONIC RADIACTOR 4.0 PANTS WMN

Linia RADIACTOR to techniczna lżejsza bielizna termoaktywna z najwyższymi parametrami cieplnymi i krótkim czasie schnięcia. Szybkie chłodzenie i wysoka ciepłota, zredukowana objętość i wiele technologicznych funkcji czynią z linii RADIACTOR 4.0 doskonałe rozwiązanie na ekstremalne zimno. Rewolucyjna strefowa kompresja X-BIONIC® Partialkompression® i specjalne odbijające ciepło włókna XITANIT® 2.0 utrzymują ciało w cieple i zapewniają wyjątkową oddychalność. Nowy i opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizuje wydajność dzięki lepszemu chłodzeniu.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RA-WP05W19W

Skład: Polyester, Polyamide, Polypropylene, Elastane, Xitanit, Skinn Nodor, Mythlan

 

Technologie:

THERMOSYPHON® - Ewolucja systemu 3D Bionic Sphere®. Zapewnia większą powierzchnię odparowania, szybsze odprowadzanie potu i zachowanie właściwości przy rozciąganiu.

IDEO-WAISTBAND - Zoptymalizowany pod względem ergonomii pas w biodrach, z dłuższym tyłem zachowuje odzież w miejscu nawet podczas ciągłego ruchu.

ISO-PADS – Pady ISO umieszczone na kościach biodrowych, a także delikatniejsze podkładki ISO na pośladkach, zachowują więcej ciepła ciała, co jest niezbędne do zagwarantowania funkcjonowania narządów wewnętrznych.

INNERLAP AIRCONDITIONING ZONE® - Jeśli chodzi o wydajność mięśni, wewnętrzne udo jest mniej reaktywne na zimno. Wszyscy instynktownie to wiemy: kiedy nasze dłonie są zimne, wkładamy je między uda, aby je rozgrzać, pomagając nam szybciej przywrócić ogólne poczucie ciepła. Innerlap Airconditioning-Zone ® została umieszczona w tym obszarze. Jest to drobno spleciona siatka o zerowej izolacji. Chłodzenie następuje zatem początkowo poprzez wymianę powietrza. Gdy tylko pot zacznie wyparowywać, proces chłodzenia podnosi go, ponieważ system aktywacji znajduje się bezpośrednio przy skórze.

AIR-CONDITIONING CHANNEL® - System wentylacyjny z kanałami, które przepływają wokół ciała, stale odprowadzając pot i ciepło. Umożliwia przepływ powietrza do obszarów ciała, które normalnie nie są dostępne przez cyrkulację świeżego powietrza.

AIR GUIDES - Odzież wierzchnia może leżeć ciężko na ciele i utrudniać termoregulację poprzez funkcjonalną bieliznę. Aby utrzymać funkcję wentylacji, konieczne jest zachowanie odległości między odzieżą funkcjonalną i zewnętrzną. Kanały klimatyzacyjne są oprawione w AIR GUIDES®, dzięki czemu mogą również skutecznie działać pod drugą warstwą. Szybkość parowania jest wielokrotnie zwiększana.

INSULATION PADSInsulationPads jest to wspomaganie zatrzymywania ciepła w udach, a tym samym zmniejszając ryzyko kontuzji. Ich kształt przypominający fale, ich ochrona leży na dużej powierzchni najbardziej powierzchownego mięśnia uda, dzięki czemu zachowuje niezbędne ciepło obok ciała, aby utrzymać wydajność mięśni.

EXPANSION RIBS® - Expansion-Ribs® tworzą poduszkę łokciową, działają podobnie do obszaru kolana. Dzianina rozkłada się na zasadzie harmonijki, dzięki czemu zimowy chłód nie ochładza łokci. Nawet przy ostrym wygięciu efekt izolacyjny jest utrzymywany przez ciepłe powietrze przechowywane we wnętrzu. Elastyczność Expansion-Ribs® umożliwiają beztarciową swobodę ruchów. Nawet sporty z ciągłym ruchem ramienia, takie jak bieg na przełaj, nie powodują żadnych objawów wyczerpania mięśni w wyniku ruchu.

PATRIALKOMPRESSION – Produkty X-BIONIC przylegają do skóry, uciskając ją w kilkumilimetrowych odstępach, dzięki czemu pot może być swobodnie odprowadzany na zewnątrz. Kompresja przekłada się bezpośrednio na lepsze ukrwienie i większą stabilizację mięśni, szybsze usuwanie z organizmu produktów przemiany materii oraz kwasu mlekowego. Ponadto redukuje ryzyko kontuzji i usprawnia koordynację. W zależności od potrzeb możemy wybierać produkty X-BIONIC o zróżnicowanym stopniu kompresji: wysokiej, średniej bądź niskiej.

AIR CONDITION SPOT – Ponieważ tył kolan jest obszarem który zazwyczaj zaczyna się szybko pocić, a także potrafi to robić obficie, zintegrowaliśmy w nim cienką, otwartą siatkę. Przy pomocy ciepła ciała nadmiar potu wypychany jest na zewnątrz, gdzie może odparować bez nie przyjemnego wrażenia

ISO-CALF PADISO-CalfPad zachowuje ciepło ciała. Dzianina osadza się na falistym kształcie na skórze, tworząc kanały do przechowywania powietrza w sposób podobny do ISO-CHEST. Powietrze utrzymywane w tych kanałach w temperaturze ciała zdecydowanie opóźnia ochłodzenie mięśni łydki i dostosowuje się do ogólnego odczucia ciepła ciała.

AKTIV-BUND – Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie bez ściągaczy czy zwężeń w odzieży.

WP05W19WS001M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło