BUTY ATOMIC HAWX ULTRA 85 W, BLACK/WHITE,
  • -40%

BUTY ATOMIC HAWX ULTRA 85 W, BLACK/WHITE,


1 549,90 zł
929,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Atomic
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Damskie buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA 85 W

ATOMIC HAWX ULTRA 95 W to najlżejsze buty do narciarstwa zjazdowego, jakie udało nam się zaprojektować. Jest to także najsztywniejszy but w naszej nowej linii HAWX ULTRA. Legendarne dopasowanie modelu HAWX dostosowane zostało do wymagań narciarzy o węższych stopach. Na dodatek zintegrowany system MEMORY FIT pozwala dopasować buty do indywidualnych w zaledwie kilkanaście minut. Buty wewnętrzne MEMORY FIT 3D SILVER posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi.

 

Parametry produktu:

Fleks: 85

Szerokość: 98 mm

Klamry: 6000 – Series Alu

Pasek ściągający: 35 mm Velcro Strap

Poziom: Średnio zaawansowany

 

Technologie:

MEMORY FIT – Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów ATOMIC.

POWER SHIFT – Technologia zastosowana w trzech modelach butów ATOMIC HAWX, tj ULTRA, PRIME i MAGNA. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiędzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.

ENERGY BACKBONE – Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach ULTRA i ULTRA XTD.

TRUE FLEX – Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

MEMORY FIT LINERATOMIC stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

MEMORY FIT LINER – THINSULATE – Trzy poziomy botków wewnętrznych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta MEMORY FIT, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

ATOM01-245

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło