BUTY ATOMIC HAWX ULTRA 130, BLACK/RED,
  • -40%

BUTY ATOMIC HAWX ULTRA 130, BLACK/RED,


2 399,90 zł
1 439,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Atomic
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA 130

ATOMIC HAWX ULTRA 130 to popularny model wąskiego buta do narciarstwa zjazdowego. Legendarne dopasowanie modelu HAWX dostosowane zostało dla osób o wąskiej stopie oraz dla narciarzy poszukujących dużej precyzji. Zintegrowany system MEMORY FIT pozwala dopasować buty do indywidualnych w zaledwie kilkanaście minut. Buty wewnętrzne MEMORY FIT 3D GOLD posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi.

 

Parametry produktu:

Fleks: 130

Szerokość: 98 mm

Klamry: 6000 – Series Alu

Pasek ściągający: 50 mm Velcro Strap

Poziom: Średnio zaawansowany, zaawansowany

 

Technologie:

MEMORY FIT – Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów ATOMIC.

POWER SHIFT – Technologia zastosowana w trzech modelach butów ATOMIC HAWX, tj ULTRA, PRIME i MAGNA. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiędzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.

ENERGY BACKBONE – Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach ULTRA i ULTRA XTD.

MEMORY FIT LINER – ATOMIC stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

MEMORY FIT LINER – THINSULATE – Trzy poziomy botków wewnętrznych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta MEMORY FIT, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

 

ATOM03-265

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło