• -25%

BUTY DALBELLO PANTERRA 120 ID MS, YELLOW/ANTH,

1 999,91 zł
1 499,00 zł Zniżka 25%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Dalbello
Rocznik
Ilość

Buty narciarskie DALBELLO PANTERRA 120 ID

Linia PANTERRA to absolutny bestseller! Rewolucyjny materiał IRFRAN pozwolił na obniżenie wagi, dzięki czemu uzyskały wagę 2050g na sztukę co w tej klasie butów jest rewelacją. Lekkie wytrzymałe klamry, język DB KINETIC TONGUE i laserowe wykończenie skorupy. 100% personalizacji z systemem MY FIT. Anatomiczny kształt skorupy, termoformowalny liner oraz skorupa, to klucz do uzyskania idealnego komfortu. Za wyjątkowy komfort PANTERRY odpowiada konstrukcja CABRIO. Żadna inna konstrukcja nie oferuje takiej wygody, już przy zakładaniu butów. Środkowa klamra DYNALINK ustawiona pod katem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy. Szerokość buta w strefie palców jest regulowana dzięki przeciwstawnej klamrze w zakresie 102-100mm. Dzięki ROCKER STANCE zyskujemy większą kontrolę nad nartami, przy mniejszym wysiłku, korzystając z rockerowych właściwości nart. Buty wewnętrzne są wstępnie uformowane i gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest termiczne dopasowanie skorupy po wygrzaniu, co daje nam możliwość pełnej personalizacji buta. PANTERRA to but wszechstronny i bardzo bogaty w technologię. Sprawdzi się przy ostrych zjazdach ale tez i w puchu po krótkim podejściu, co ułatwia funkcja podchodzenia SKI/HIKE. Buty w programie MY FIT - z termoformowalną skorupą, linerem i anatomicznym kształtem CONTOUR 4. Ten model jest dostępny również z zamontowanymi podeszwami GRIPWALK - profilowana podeszwa z bieżnikiem, umożliwiająca komfortowe chodzenie w butach narciarskich i zwiększająca ich przyczepność. (oznaczenie GW - standardowe podeszwy Alpine znajdują się w pudełku). Dla 100% personalizacji dostępna jest wersja z butem wewnętrznym ID.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: D1806102.00

Waga: 2050 g

Wachlarz rozmiarów: 250 – 305 mm

Budowa: Cabrio

Fleks: 120

Szerokość: 100 – 102 mm

Materiał: Infran

Liner: ID Now

Klamry: FP-100 Alu – Micro

 

Zastosowane technologie:

PROJEKT CABRIO – Konstrukcja CABRIO to 3-częściowa konstrukcja - skorupa / mankiet / język - która komfortowo zabezpiecza stopę i dolną nogę, jednocześnie optymalizując płynną i progresywną elastyczność. Modele CABRIO firmy DALBELLO zapewniają najwyższą wydajność podczas jazdy na nartach.

MY FIT – Legendarne dopasowanie DALBELLO zostało ulepszone w ponad 60% asortymentu dzięki systemowi MY FIT. Jako najbardziej wszechstronny program dopasowania, liner i powłoka mogą być teraz dostosowane termicznie w kilku poziomach dodatkowo do wstępnie uformowanej powłoki (CONTOUR 4), która jest zawarta w każdym bucie MY FIT. Do indywidualnych potrzeb Twojej stopy - łatwo i szybko!

ID LINER – W 100% konfigurowalne wkładki ID są termoformowalne w zaledwie 6 - 12 minut. Są najlżejszymi i najcieplejszymi wkładkami dla sportowców wyczynowych i oferują natychmiastową reakcję i przenoszenie energii.

VARIABLE VOLUME FIT – zmienne dopasowanie objętości. Ekskluzywna technologia DALBELLO: Opracowana, aby umożliwić narciarzom regulację całkowitej szerokości buta z zakresu od 102 do 100 mm. Ustaw i zapomnij. Po ustawieniu VVF w modelach PANTERRA można jeździć na nartach, zakładać i zdejmować za pomocą pozostałych 3 klamer.

LOW CUFF HINGE POINT – punkt zawiasu niskiego mankietu. Zespół mankietu o wysokiej dźwigni z punktami zawiasów zamontowanymi około 10 cm niżej niż standardowe konstrukcje buta. MANKIET NISKIEGO ZAWIASU pozwala mankietowi na łatwiejsze podążanie za naturalnym anatomicznym ruchem nóg narciarza, ponieważ ma on większy zakres ruchu zawiasowego do przodu i do tyłu. Dla bardziej efektywnego chodzenia i szusowania. Zwiększona moc i kontrola przy mniejszym zużyciu energii.

ID NOW – Mieszanka średniej gęstości i super miękkiej ultralekkiej pianki zapewnia natychmiastowe dopasowanie już na samym początku. Dla tych, którzy chcą indywidualnie dostosować buta wewnętrznego, możliwe jest formowanie termiczne zajmujące około 6-8 minut. Zapewnia ono precyzyjne dopasowanie i duży komfort.

GRIP WALK (OPCJA DODATKOWA) – Podeszwy GRIP WALK zapewniają lepszą przyczepność, świetny komfort chodzenia i doskonale współpracują z oprawą GRIP WALK bez regulacji wysokości (dzięki normie Touring ISO 9523).

DYNAMIC HEEL RETENTION SYSTEM – system utrzymania pięty DYNALINK. Zachowanie pięty DYNALINK to niezależnie działający zespół zamknięcia pięty / podbicia, który minimalizuje ślizganie się stopy, podnoszenie pięty i zniekształcenie skorupy buta podczas efektywnego zginania.

> Niezależnie działający zespół zamknięcia pięty / podbicia

> Minimalizuje ślizganie się stopy, podnoszenie pięty i zniekształcenie skorupy bagażnika podczas efektywnego zginania

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER - regulowany tylni spoiler. Modułowy tylny spojler do butów dopasowuje mankiet do różnych kształtów nóg. Spoiler Pozwala narciarzom na zwiększenie wysokości tylnego mankietu, dodając tylną podporę i zmieniając pochylenie do przodu

SKI & HIKE MECHANISM - mechanizm ułatwiający chodzenie. Ten masywny mechanizm blokady manewrowej dla górnych mankietów od dolnej skorupy, gwarantuje szeroki zakres ruchów dla funkcjonalnej turystyki pieszej i wspinaczkowej. Dzięki unikalnej konstrukcji CABRIO nie zawiera żadnych kompromisów w zakresie osiągów narciarskich.

REPLACEMENT TOE/HEEL PROTECTOR – Wytrzymałe, poliuretanowe elementy podeszwy w okolicach pięty i palców zwiększające trwałość butów.

FLEX CONTROL – Charakterystyka może być dostosowana do poziomu narciarza, poziomu umiejętności czy warunków śniegowych.

ALUMINIUM BUCKLES – Cała kolekcja ma mocne i lekkie klamry aluminiowe, łatwe w użyciu

MICRO BUCKLES – Pozwala narciarzom precyzyjnie „dopasować” napięcie zamknięcia klamry w celu lepszego dopasowania

INVARTED FOREFOOT BUCKLE – Zamknięcie przednie (powyżej podbicia) jest odwrócone, aby się zamknąć na wierzchu, a nie na boku.

CANTING (SHAFT ALIGNMENT) – Punkty obrotowe, które pomogą nam ustawić cholewę buta na bardziej płynne zgięcie do przodu i bardziej naturalną postawę.

QUICK MACRO CUFF RACK EXTENSION (bezpłatne narzędzie) - Bardzo szerokie zapięcie na mankiet można łatwo przestawić w 1 z 3 pozycji (całkowity zasięg = 30 mm) bez użycia narzędzi, możliwości dopasowania do szerokiej gamy obwodów i kształtów nóg.

CUFF MOVEMENT (przednie 24o / tylne 9o) – Technologia umożliwiająca ruch mankietu do przodu i do tyłu

D1806102270
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło