BUTY DALBELLO QUANTUM EVO SPORT BLUE, 255
  • -30%

BUTY DALBELLO QUANTUM EVO SPORT BLUE


2 499,90 zł
1 749,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Dalbello
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie QUANTUM EVO SPORT

QUANTUM EVO SPORT to idealny but dla zaawansowanych i średnio-zaawansowanych narciarzy poszukujących szerokiej gamy funkcji regulacji i komfortu. Zawiera wiele cech konstrukcyjnych i użytkowych popularnego Kryptona, z dodatkiem trybu narciarskiego / spacerowego dla większego komfortu . Konstrukcja skorupy została ulepszona oraz zmniejszono jej masę całkowitą, a charakterystyczna 3-częściowa konstrukcja Cabrio Dalbello zapewnia niezmienny flex i amortyzację w połączeniu z mocą boczną i podparciem do tyłu. Technologia Contour 4 Fit umożliwia dopasowanie anatomiczne z dodatkowym miejscem w kluczowych punktach zapalnych, z którymi spotyka się wielu narciarzy, a system dopasowania VFF umożliwia regulację szerokości przedniej części stopy za pomocą klamry.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: D2208002.00  

Wachlarz rozmiarów: 225 –  305 mm

Waga produktu: 1781/1625  g

Budowa: Cabrio

Fleks: 120

Szerokość: 100 – 102 mm

Materiał: Infran

Liner: ID COMP

Klamry: FP-100 Alu – Micro

 

Zastosowane technologie:

PROJEKT CABRIO – Konstrukcja Cabrio to 3-częściowa konstrukcja - skorupa / mankiet / język - która komfortowo zabezpiecza stopę i dolną nogę, jednocześnie optymalizując płynną i progresywną elastyczność. Modele Cabrio firmy Dalbello zapewniają najwyższą wydajność podczas jazdy na nartach.

MY FIT – Legendarne dopasowanie Dalbello zostało ulepszone w ponad 60% asortymentu dzięki systemowi My Fit. Jako najbardziej wszechstronny program dopasowania, liner i powłoka mogą być teraz dostosowane termicznie w kilku poziomach dodatkowo do wstępnie uformowanej powłoki (Contour 4), która jest zawarta w każdym bucie My Fit. Do indywidualnych potrzeb Twojej stopy - łatwo i szybko!

VARIABLE VOLUME FIT – zmienne dopasowanie objętości. Ekskluzywna technologia Dalbello: Opracowana, aby umożliwić narciarzom regulację całkowitej szerokości buta z zakresu od 102 do 100 mm. Ustaw i zapomnij. Po ustawieniu VVF w modelach Panterra można jeździć na nartach, zakładać i zdejmować za pomocą pozostałych 3 klamer.

LOW CUFF HINGE POINT – punkt zawiasu niskiego mankietu. Zespół mankietu o wysokiej dźwigni z punktami zawiasów zamontowanymi około 10 cm niżej niż standardowe konstrukcje buta. MANKIET NISKIEGO ZAWIASU pozwala mankietowi na łatwiejsze podążanie za naturalnym anatomicznym ruchem nóg narciarza, ponieważ ma on większy zakres ruchu zawiasowego do przodu i do tyłu. Dla bardziej efektywnego chodzenia i szusowania. Zwiększona moc i kontrola przy mniejszym zużyciu energii.

GRIP WALK – Podeszwy GripWalk zapewniają lepszą przyczepność, świetny komfort chodzenia i doskonale współpracują z oprawą GripWalk bez regulacji wysokości (dzięki normie Touring ISO 9523).

DYNAMIC HEEL RETENTION SYSTEM – system utrzymania pięty Dynalink. Zachowanie pięty Dynalink to niezależnie działający zespół zamknięcia pięty / podbicia, który minimalizuje ślizganie się stopy, podnoszenie pięty i zniekształcenie skorupy buta podczas efektywnego zginania.

> Niezależnie działający zespół zamknięcia pięty / podbicia

> Minimalizuje ślizganie się stopy, podnoszenie pięty i zniekształcenie skorupy bagażnika podczas efektywnego zginania

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER - regulowany tylni spoiler. Modułowy tylny spojler do butów dopasowuje mankiet do różnych kształtów nóg. Spoiler Pozwala narciarzom na zwiększenie wysokości tylnego mankietu, dodając tylną podporę i zmieniając pochylenie do przodu

SKI & HIKE MECHANISM - mechanizm ułatwiający chodzenie. Ten masywny mechanizm blokady manewrowej dla górnych mankietów od dolnej skorupy, gwarantuje szeroki zakres ruchów dla funkcjonalnej turystyki pieszej i wspinaczkowej. Dzięki unikalnej konstrukcji Cabrio nie zawiera żadnych kompromisów w zakresie osiągów narciarskich.

FLEX CONTROL – Charakterystyka może być dostosowana do poziomu narciarza, poziomu umiejętności czy warunków śniegowych.

ALUMINIUM BUCKLES – Cała kolekcja ma mocne i lekkie klamry aluminiowe, łatwe w użyciu

MICRO BUCKLES – Pozwala narciarzom precyzyjnie „dopasować” napięcie zamknięcia klamry w celu lepszego dopasowania

INVARTED FOREFOOT BUCKLE – Zamknięcie przednie (powyżej podbicia) jest odwrócone, aby się zamknąć na wierzchu, a nie na boku.

CANTING (SHAFT ALIGNMENT) – Punkty obrotowe, które pomogą nam ustawić cholewę buta na bardziej płynne zgięcie do przodu i bardziej naturalną postawę.

QUICK MACRO CUFF RACK EXTENSION (bezpłatne narzędzie) - Bardzo szerokie zapięcie na mankiet można łatwo przestawić w 1 z 3 pozycji (całkowity zasięg = 30 mm) bez użycia narzędzi, możliwości dopasowania do szerokiej gamy obwodów i kształtów nóg.

CUFF MOVEMENT (przednie 24o / tylne 9o) – Technologia umożliwiająca ruch mankietu do przodu i do tyłu

IF COMP – Specjalna średniej gęstości ultralekka pianka, przenosi wyśmienicie moc oraz zapewnia wysoki komfort i amortyzację. Formatowanie pianki trwa koło 5 minut.

D220800300255

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło