BUTY NARCIARSKIE K2 RECON 100 MV | Wrocław Kraft Sport |
  • -20%

BUTY NARCIARSKIE K2 RECON 100 MV


1 499,90 zł
1 199,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Kluczowe cechy buta K2 Recon to ... nie przejmować się Pucharem Świata FIS, nie oglądać się na włoskie produkty, nie walczyć o każdą setną sekundy. Recon to grupa butów o bardzo poważnej konstrukcji, ale z zupełnie innowacyjnym podejściem! Lekkie, sztywne, dopasowane, od 2024 wyposażone w BOA® ! Recon to coś całkiem wyjątkowego.

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta K2
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie K2 RECON 100 MV

K2 RECON 100 posiada te same technologie co model RECON 120, odróżnia go jedynie mniejszy flex. POWERFUSE SPYNE, ENERGY INTERLOCK, wkładka pozwalająca tym butom absorbować wibracje powstałe w wyniku szybkiej jazdy i nierówności terenu, zapewniając jednocześnie optymalny transfer energii. Wszystko zwieńcza niesamowicie niska waga dzięki POWERLITE SHELL (1650 gram @ 26,5).

 

Parametry produktu:

Jazda / teren: All mountain / każdy teren

Profil: Zaawansowany/ekspert

Flex: 100

Szerokość buta: 100 mm

Zakres numeracji: 24.5, 25.5, 26.5, 27.5, 28.5, 29.5, 30.5

Skorupa: Powerlite Shell - TPU

Wkładka: LuxFit Pro®

Zapięcie: 4 klamry + pasek 40mm Velcro Powerstrap

Cuff Adapt (wyrównanie mankietu ): +/- 2 stopnie

 

Technologie:

ALL-NEW RECON / LUV TECHNOLOGY - Idealny do boot-fittingu – but wewnętrzny w pełni termoformowalny, materiał w 100% z TPU (termoplastyczny poliuretan) dla łatwiejszego i szybszego dostosowania.

POWERLITE SHELL – 1650 g (waga dla rozmiaru 26.5). Całkowicie nowa skorupa POWERLITE została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić najlepsze, najlżejsze buty narciarskie, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wykonany z materiału, o czterech różnych twardościach z zastosowaną optymalną grubością ścianki – połączenie, dzięki któremu uzyskano wysoką wydajność i równowagę, przy zachowaniu najniższej możliwej wagi. To jedne z najlżejszych butów alpinistycznych dostępnych na rynku, zapewniające jednocześnie zwinność, moc i silny  napęd. Dzięki łatwemu dopasowaniu FastFit i pełnym możliwościom dostosowywania się materiału TPU w procesie boot-fittingu – nowa kolekcja RECON i LUV podniosły poprzeczkę i udowodniły, że „mniej znaczy więcej”.

FASTFIT ENTRY - Miękkie materiały TPU zaprojektowane w obszarze podbicia skorupy POWERLITE dla szybkiego i łatwego zakładania i dopasowania.

POWERFUSE SPYNE - To dostosowanie do każdego rodzaju terenu: tylne wtryskowe podparcie w kształcie litery "Y", które dodaje siłę i moc do blokady energetycznej w celu maksymalizacji przedniej / tylnej elastyczności oraz bocznej sztywności.

ENERGY INTERLOCK - Technologia bez użycia techniki nitowania, która integruje mankiet i skorupę, a równocześnie mniej obciąża materiał buta i zapewnia gładszy, progresywny flex.

GRIP WALK OUTSOLES - system zaprojektowany kompatybilnie z wiązaniem MARKER GRIP WALK. Stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia butów i wiązania podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

10C200011245
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło