BUTY NARCIARSKIE K2 RECON 130 LV | Wrocław Kraft Sport |
  • -20%

BUTY NARCIARSKIE K2 RECON 130 LV

1 999,91 zł
1 599,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Kluczowe cechy buta K2 Recon to ... nie przejmować się Pucharem Świata FIS, nie oglądać się na włoskie produkty, nie walczyć o każdą setną sekundy. Recon to grupa butów o bardzo poważnej konstrukcji, ale z zupełnie innowacyjnym podejściem! Lekkie, sztywne, dopasowane, od 2024 wyposażone w BOA® ! Recon to coś całkiem wyjątkowego.

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta K2
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty narciarskie K2 RECON 130 LV

Buty RECON 130 to flagowce K2 w klasie All-mountain performance. Super lekkie dzięki POWERLITE SHELL (waga 1650 gram – dla rozmiaru 265), w pełni termoformowalne. Zasilane Filozofią E3 (Energy Efficient Engeneering - Energetycznie Wydajne Projektowanie), zapewniają doskonały przekaz energii. Z kolei odpowiedni flex oraz niezrównane dopasowanie do stopy uzyskać można dzięki zastosowanym wkładkom ULTRALON.

 

Parametry produktu:

Jazda / teren: All mountain / każdy teren

Profil: Zaawansowany/ekspert/sportowiec

Flex: 130

Szerokość buta: 98 mm

Zakres numeracji: 24.5, 25.5, 26.5, 27.5, 28.5, 29.5, 30.5

Skorupa: Powerlite Shell - TPU

Wkładka: Precision Fit Pro®

Zapięcie: 4 klamry + pasek 45mm PowerCinch

Cuff Adapt (wyrównanie mankietu ): +/- 2 stopnie

 

Technologie:

ALL-NEW RECON / LUV TECHNOLOGY - Idealny do boot-fittingu – but wewnętrzny w pełni termoformowalny, materiał w 100% z TPU (termoplastyczny poliuretan) dla łatwiejszego i szybszego dostosowania.

POWERLITE SHELL – 1650 g (waga dla rozmiaru 26.5). Całkowicie nowa skorupa POWERLITE została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić najlepsze, najlżejsze buty narciarskie, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wykonany z materiału, o czterech różnych twardościach z zastosowaną optymalną grubością ścianki – połączenie, dzięki któremu uzyskano wysoką wydajność i równowagę, przy zachowaniu najniższej możliwej wagi. To jedne z najlżejszych butów alpinistycznych dostępnych na rynku, zapewniające jednocześnie zwinność, moc i silny  napęd. Dzięki łatwemu dopasowaniu FastFit i pełnym możliwościom dostosowywania się materiału TPU w procesie boot-fittingu – nowa kolekcja RECON i LUV podniosły poprzeczkę i udowodniły, że „mniej znaczy więcej”.

FASTFIT ENTRY - Miękkie materiały TPU zaprojektowane w obszarze podbicia skorupy POWERLITE dla szybkiego i łatwego zakładania i dopasowania.

POWERFUSE SPYNE - To dostosowanie do każdego rodzaju terenu: tylne wtryskowe podparcie w kształcie litery "Y", które dodaje siłę i moc do blokady energetycznej w celu maksymalizacji przedniej / tylnej elastyczności oraz bocznej sztywności.

ENERGY INTERLOCK - Technologia bez użycia techniki nitowania, która integruje mankiet i skorupę, a równocześnie mniej obciąża materiał buta i zapewnia gładszy, progresywny flex.

PRECISION FIT PRO - Wyjątkowa - premium - jakość firmy K2 = doskonale zaprojektowana wkładka, w pełni formowalna termicznie.

GRIP WALK OUTSOLES - system zaprojektowany kompatybilnie z wiązaniem MARKER GRIP WALK. Stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia butów i wiązania podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

10C200231285
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło