BUTY NARCIARSKIE K2 BFC W 90 HEAT


1 999,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie K2 BFC W 90 HV

Buty B.F.C. – Built For Comfort – stworzone zostały dla komfortu , zaopatrzone w technologie które ułatwią i uprzyjemnią przebywanie na stoku narciarskim. Apres Mode pozwala poruszać się komfortowo również poza stokiem. Powerfuse Spyne zastosowany został w tylnej części buta dla sztywności czyli dobrego przekazania energii na narty, a miękki materiał w przedniej części dla zapewnienia łatwego komfortowego zakładania butów. Wszystko po to, aby użytkownik czuł się maksymalnie wygodnie. Buty występują również w wersji podgrzewania dla komformtu termicznego. 

  • Flex: 90
  • Szerokość 103mm(HV)
  • Wkładka: CushFit Liner
  • Rozmiary: 23,5 , 24,5 , 25,5 , 26,5 , 27,5

Technologie:


Powerfuse Spyne- wspornik w kształcie litery „Y” umiejscowiony z tyłu buta dla zwiększenia wydajności fleksu. Technologia Powerfuse Spyne dodaje siły i mocy podczas jazdy oraz pozwala wyeliminować nadmierne wibracje w trudnych warunkach terenowych.

Energy Interlock- rewolucyjna technologia, która integruje mankiet i skorupę buta bez użycia nitów. Podczas uginania się buta, Energy Interlock rozciągając się gromadzi energię. Dzięki temu uzyskujemy mniejsze naprężenie materiału i tym samym uzyskujemy gładszy, bardziej progresywny flex.

Hands Free Entry- intuicyjne i łatwe zakładanie i zdejmowanie buta bez użycia rąk.

Grip Walk Outsoles- system zaprojektowany kompatybilnie z wiązaniem Marker Grip Walk. Stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia butów i wiązania podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

Après Mode Walk Mechanism- mechanizm odblokowywania górnego mankietu buta dla wygody podczas chodzenia, jednocześnie pozwalający na szybkie jego zablokowanie z powrotem.

10D2601HG-235

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło