• -13,04%

BUTY NORDICA SPEEDMACHINE 130, BLACK/RED


1 999,91 zł
1 739,00 zł Zniżka 13,04%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE 130

Nordica Speedmachine przeznaczona jest dla narciarzy, których pasja nie zna granic! Zdobywcy mnóstwa nagród, buty te zyskały reputację dzięki zapewnieniu wyjątkowej mocy i precyzji w każdym terenie i warunkach. Ich skorupa i but wewnętrzny mogą być łatwo dostosowane, wedle osobistych wymagań, aby zapewnić maksymalną kontrolę i wydajność. Izolacja Primaloft, użyta w butach wewnętrznych zapewnia dodatkowe ciepło, czyniąc te sportowe buty niezwykle komfortowymi. Zdobądź całą górę w butach Nordica Speedmachine!

Buty Nordica Speedmachine 130 to gwarancja najwyższej wydajności, niezależnie od warunków i stylu jazdy. W pełni modyfikowalna skorupa Tri-Force, trójwymiarowa konstrukcja buta wewnętrznego z wkładką korkową jest zapewnieniem wydajności i niesamowitej precyzji bez utraty komfortu. Mocny, wygodny, przyjemny - stworzony po to, aby poradzić sobie ze wszystkimi sytuacjami na stoku i poza nim!

 

Parametry produktu:

Fleks: 130

Szerokość: 100 mm

Zakres numeracji: 240-310

Cena katalogowa: 1899,99

Liner type/style: 3D Cork Fit Primaloft

 

Zastosowane technologie:

MODYFIKACJA INFRARED - Prawdziwym kluczem w tworzeniu buta do customizacji, nie jest manipulowanie kształtem skorupy buta lecz stworzenie buta, który w łatwy i efektywny sposób można modyfikować w newralgicznych miejscach. Za pomocą specjalnej lampy INFRARED która szybko nagrzewa skorupę buta w środku i na zewnątrz do odpowiedniej temperatury. Pozwalając jednocześnie pozostawić but nieuszkodzonym przez wygrzewanie i dopasowywanie, a także wprowadzić trwałe zmiany.

Prosty i szybki (~9minut)

Ogrzewanie zewnętrzne – brak ingerencji w strukturę buta

Wykonywane tylko wtedy kiedy jest to potrzebne

POWER DRIVE– Technologie zwiększająca wydajność, prowadzi większy transfer mocy od buta bezpośrednio do narty.

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION - Kombinacja trzech różnych tworzyw sztucznych, dająca maksymalna moc z komfortem oraz łatwym wejście do buta narciarskiego.

Zwiększa komfort bez konieczności poświęcania mocy

Lekka waga

Łatwe wkładanie/zdejmowanie buta

EASY ENTRY SOFT FLAP - Technologia ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie buta narciarskiego.

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wkładki wewnętrznej, dająca precyzyjne dopasowanie, zwiększająca ciepło, dająca większą kontrolę oraz amortyzację wstrząsów.

OPCJA DODATKOWA - GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią ułatwiającą chodzę w butach narciarskich. Dają znacznie lepszą przyczepność na trudnym terenie, chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy są wymienne, są kompatybilne tylko z wiązaniami narciarskimi typu GRIPWALK (ISO 9523)

TRI-FIT TECHNOLOGYTRI-FIT DOPASOWANIE to kolejny poziom spersonalizowania butów narciarskich. Koncentrując się na skorupie, wkładce i kluczowych elementach sprzętowych, byliśmy w stanie stworzyć łatwą w użyciu technologię, która płynnie i wygodnie łączy stopę z wkładką i powłoką. Kluczem do odblokowania tej technologii jest nasz element grzewczy na podczerwień, dostosowany do potrzeb w połączeniu z naszym niestandardowym wkładem korkowym NORDICA i piekarnikiem/piecem do wygrzewania. Te dwie technologie pozwalają w 100% dostosować zarówno podszewkę, jak i powłokę buta dokładnie w tych obszarach, w których trzeba osiągnąć idealnie dopasowane buty narciarskie.

WEATHER SHIELD – Wodoodporny materiał zapobiegający przedostawaniu się wody i śniegu do środka buta. Utrzymuje stopy suche oraz ciepłe.

BUT WEWNĘTRZNY 3D CORK FIT - Szybko i łatwo termoformowany botek z dodatkowymi wkładkami z naturalnego korka. Precyzyjne indywidualne dopasowanie, świetna termoizolacja oraz dodatkowa amortyzacja i ochrona przed nadmiernymi uciskami.

Zalety:

- Dokładne i komfortowe dopasowanie

- Łatwe wykonanie personalizacji

- Możliwość powtórnej personalizacji

50H1403741240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło