• -10%

BUTY NORDICA SPORTMACHINE 95 W


1 499,90 zł
1 349,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie damskie NORDICA SPORTMACHINE 95 W

Komfort nie musi odbywać się kosztem wydajności. Kierując się tym przekonaniem, SPORTMACHINE 95W jest przeznaczona dla kobiet, które chcą odkrywać całą górę. Jego szersza i bardziej miękka skorupa jest szczególnie wyrozumiała. Jednak oferując najbardziej agresywny flex w kolekcji SPORTMACHINE, zwiększa pewność siebie i kontrolę. Aby uzyskać wyrafinowane dopasowanie, jego skorupę i wyściółkę można w pełni dostosować. Izolacja Primaloft zapewnia dodatkowe ciepło, a podwójne wejście sprawia, że wkładanie i wyjmowanie z buta stopy, jest niezwykle łatwe. Aby stworzyć bardziej neutralną postawę, która poprawia równowagę i minimalizuje zmęczenie, mankiet SPORTMACHINE można precyzyjnie wyregulować, aby dopasować się do konturów nogi. Ogarnij całą górę dzięki butom narciarskim SPORTMACHINE 95 W.

 

Parametry produktu:

Producent: Nordica

Kod produktu: 050R2601 N94

Zakres rozmiarów: 22.5 – 27.5

Flex: 95 W

Szerokość: 102 mm

Podeszwa: 5355 PU

Powłoka: Bimat PU (W)

Mankiet: Bimat PU (W)

Liner: 3D Performance Fit Primaloft

Klamry: 4 Micro Alu

Spoiler: ACP

Powerstrap: 35 mm

Poziom narciarza: Średniozaawansowany, zaawansowany.

 

Technologie:

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION – Połączenie trzech różnych tworzyw sztucznych zapewnia maksymalną moc, wygodę i łatwe zakładanie oraz zdejmowanie buta narciarskiego. Zwiększa komfort bez poświęcania mocy, lekka waga, łatwe zakładanie i zdejmowanie butów.

INFRARED TECHNOLOGY – Szybka i łatwa personalizacja buta narciarskiego. Precyzyjne dopasowanie, możliwość zrobienia pojedynczych punktów skorupy np. w celu zrobienia większej przestrzeni w miejscu haluksów.

ADJUSTABLE CUFF PROFILE – Regulowany profil mankietu, zwiększa objętość mankietu aby lepiej dopasować się do większych łydek. Poprawia równowagę, minimalizuje zmęczenie, zwiększa komfort.

50R2601N94225
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło