• -20%

BUTY NORDICA CRUISE 120, BLACK/RED/WHITE


1 699,90 zł
1 359,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie NORDICA CRUISE 120

Kiedy nadejdzie czas, aby niczego nie powstrzymać, CRUISE 120 zwiększy Twoją pewność siebie i podniesie poziom Twojej zabawy. Szersze dopasowanie buta zwiększa komfort, a jego opływowy, anatomiczny kształt zapewnia niesamowitą kontrolę i reakcję. Dzięki podwójnemu miękkiemu podbiciu gardło buta otwiera się wyjątkowo szeroko, dzięki czemu CRUISE 120 jest niezwykle łatwy do zakładania i zdejmowania. Mankiet można również precyzyjnie wyregulować, aby lepiej dopasować się do konturów łydki, co zapewnia neutralną postawę, która minimalizuje zmęczenie oraz poprawia równowagę i kontrolę. Aby jeszcze bardziej poprawić komfort i wydajność buta, jego wyściółkę i skorupę można łatwo dostosować. Dzięki izolacji Primaloft® but jest wyjątkowo ciepły.

 

Parametry produktu:

Producent: Nordica

Kod produktu: 05064000 N44

Zakres rozmiarów: 24.0 – 32.5

Flex: 120

Szerokość: 104 mm

Podeszwa: 5355 PU

Powłoka: Bimat PU, Easy-Entry Soft Flap

Liner: Performance Fit Primaloft

Klamry: 4 Micro Alu

Spoiler: ACP

Powerstrap: 35 mm

Poziom narciarza: Zaawansowany, ekspert.

 

Technologie:

ADJUSTABLE CUFF PROFILE – Zwiększa objętość mankietu, aby lepiej dopasować się do większych łydek. Poprawia równowagę, minimalizuje zmęczenie, zwiększa komfort.

I.V.C. INSTEP VOLUME CONTROL – Umożliwia szybką i łatwą regulację dopasowania poprzez zmniejszenie lub zwiększenie wysokości deski wkładki o +/- 4 mm. Indywidualne dopasowanie, lepsza kontrola.

5064000N44240

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło