BUTY NORDICA CRUISE 90, ANTHRACITE/GREEN/WHITE | NARTY WROCŁAW
  • -20%

BUTY NORDICA CRUISE 90, ANTHRACITE/GREEN/WHITE


899,90 zł
719,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie NORDICA THE CRUISE 90

Wygoda, pewność i wydajność - CRUISE 90 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby uwolnić swój potencjał. Nacisk kładziony na progresję, jego szersze dopasowanie i bardziej miękka skorupa są wybaczające, a jego opływowy, anatomiczny kształt maksymalizuje kontrolę i reakcję. Dzięki podwójnemu podbiciu z miękką klapą gardło bagażnika otwiera się wyjątkowo szeroko, dzięki czemu CRUISE 90 jest niezwykle łatwy do zakładania i zdejmowania. Aby pomóc stworzyć neutralną postawę, która poprawi równowagę i zminimalizuje zmęczenie, mankiet bagażnika można dokładnie dostroić, aby lepiej obejmował kontury łydki. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort i wydajność, można łatwo dostosować podszewkę buta oraz jego powłokę. Góry wzywają - obejmij je CRUISE 90.

 

Parametry produktu:

Kod produktu: 05064800 5R6

Fleks: 90

Szerokość: 104 mm

Zakres numeracji: 240 - 325

Cena katalogowa: 899,99

Liner type/style: Comfort Fit

 

Zastosowane technologie:

IVC (INSTEP VOLUME CONTROL) – Umożliwia szybką i łatwą regulację dopasowania poprzez zmniejszenie lub zwiększenie wysokości wkładki buta o +/- 4 mm. Co za tym idzie buty mogą mieć znacznie bardziej spersonalizowane dopasowanie oraz uzyskują lepsza kontrolę.

ACP (ADJUSTABLE CUFF PROFIL) – Regulowany profil cholewki, umożliwiający regulację jej szerokości.

OPCJA DODATKOWA- GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią ułatwiającą chodzę w butach narciarskich. Dają znacznie lepszą przyczepność na trudnym terenie, chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy są wymienne, są kompatybilne tylko z wiązaniami narciarskimi typu GRIPWALK (ISO 9523)

50648005R6240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło