• -20%

BUTY DAMSKIE NORDICA DOBERMANN GP 115 W

1 649,90 zł
1 319,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Damskie buty narciarskie NORDICA DOBERMANN 115 W

BUTY NARCIARSKIE NORDICA DOBERMANN GP 115W są modelem specjalnie zaprojektowanym dla kobiet o typowo damskim profilu zastosowanym zarówno w butach wewnętrznych jak i o damskiej specyficznej anatomi. Buty posiadają profesjonalną wkładkę RACE GP i rzep o szerokości 35 mm oraz skorupę wykonaną w technologii mono wtrysku PU.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 050C2001 101

Zakres numeracji: 215 – 275 mm

Fleks: 115

Szerokość: 98 mm (wąskie)

Skorupa: Polyurethane, Infrared

Liner: Race GP W Performance Fit

Klamry: 4 Micro Alu

Pasek ściągający: 35 mm

Waga: 2070 g (245 mm)

 

Technologia:

INFRARED – Zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania skorupy. Po naświetleniu skorupy w podczerwieni umożliwia spersonalizowanie butów do indywidualnego kształtu stopy, zapewniając najwyższy stopień komfortu i dopasowania butów.

TRI-FIT CUSTOMIZABLE TECHNOLOGY – 100% indywidualne dopasowanie botka, skorupy i komponentów dla pełnej personalizacji butów.

FULL MOTION PIVOT– Regulacja górnej części buta w poziomie w zakresie 2mm, umożliwia optymalne i poprawne ułożenie podudzia. W efekcie lepsze wykorzystanie nart podczas dynamicznej jazdy i mniejsze ryzyko kontuzji.

BBF (BOOT FITTER’S BEST FRIENDS) – Odkręcane elementy umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych rejonów buta (w rejonie śródstopia i palców), w celu indywidualnej personalizacji wewnętrznej skorupy do budowy stóp narciarza.

EASY ENTRY SOFT FLAPS – Elastyczne strefy skorupy w rejonie podbicia, ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie butów.

EXTRA GIP SOLES – Wymienne podeszwy butów, dostępne w wersji o podwyższonej przyczepności, ułatwiające chodzenie po śniegu.

RACE GP CORK FIT – Specjalnie zaprojektowana mieszanka naturalnego korka i żywicy, zintegrowana z wkładką otacza stopę, zapewniając wyśmienite trzymanie, kontrolę i komfort. W przeciwieństwie do pianki i innych materiałów korek nie ściska się gdy wchodzimy na krawędź – czyni skręcanie w butach bardzo precyzyjnym i zapewnia doskonałe czucie.

50C2001101240
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło