BUTY NORDICA PROMACHINE 120, RED/BLK/WHT | NARTY WROCŁAW
  • -20%

BUTY NORDICA PROMACHINE 120


1 899,89 zł
1 519,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie NORDICA PROMACHINE 120

Podobnie jak w przypadku modelu 130, model PROMACHINE 120 to lekki, wydajny but który został zbudowany tak, aby uzyskać jak najwięcej z każdych warunków - ale z dodatkowym komfortem. Poza tym, że ma nieco miększy fleks niż PROMACHINE 130, 120 również wykorzystuje PRIMALOFT® w wyściółce dla optymalnego ciepła i miękkości, dzięki czemu jest idealny dla narciarzy szukających nieco bardziej wybaczającego buta. Dzięki sztywniejszemu plastikowi wzdłuż kręgosłupa, but zapewnia masę bocznej stabilności, umożliwiając doskonały transfer energii. To, w połączeniu z anatomiczną powłoką o długości 98 mm i wkładką 3D, które można dodatkowo dostosować za pomocą ogrzewania podczerwienią, zapewnia niezwykle czułe, precyzyjne skręty i duże odbicie. Wybierz PROMACHINE 120, jeśli szukasz buta, który pasuje do wysokich osiągów ze wspaniałym komfortem.

 

Parametry produktu:

Kod produktu: 050F4500 M86

Fleks: 120

Szerokość: 98 mm

Zakres numeracji: 240-305

Cena katalogowa: 1899,99

Liner type/style: IsoTherm 3D Cork Fit Primaloft

 

Zastosowane technologie:

MODYFIKACJA INFRARED - Prawdziwym kluczem w tworzeniu buta do customizacji, nie jest manipulowanie kształtem skorupy buta lecz stworzenie buta, który w łatwy i efektywny sposób można modyfikować w newralgicznych miejscach. Za pomocą specjalnej lampy INFRARED która szybko nagrzewa skorupę buta w środku i na zewnątrz do odpowiedniej temperatury. Pozwalając jednocześnie pozostawić but nieuszkodzonym przez wygrzewanie i dopasowywanie, a także wprowadzić trwałe zmiany.

Prosty i szybki (~9minut)

Ogrzewanie zewnętrzne – brak ingerencji w strukturę buta

Wykonywane tylko wtedy kiedy jest to potrzebne

POWER DRIVE– Technologie zwiększająca wydajność, prowadzi większy transfer mocy od buta bezpośrednio do narty.

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION - Kombinacja trzech różnych tworzyw sztucznych, dająca maksymalna moc z komfortem oraz łatwym wejście do buta narciarskiego.

Zwiększa komfort bez konieczności poświęcania mocy

Lekka waga

Łatwe wkładanie/zdejmowanie buta

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wkładki wewnętrznej, dająca precyzyjne dopasowanie, zwiększająca ciepło, dająca większą kontrolę oraz amortyzację wstrząsów.

ISOTHERM – Utrzymuje ciepło oraz odprowadza wilgoć, dzięki czemu stopy pozostają ciepłe i suche.

OPCJA DODATKOWA- GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią ułatwiającą chodzę w butach narciarskich. Dają znacznie lepszą przyczepność na trudnym terenie, chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy są wymienne, są kompatybilne tylko z wiązaniami narciarskimi typu GRIPWALK (ISO 9523)

EASY ENTRY SOFT FLAP - Technologia ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie buta narciarskiego.

TRI-FIT TECHNOLOGYTRI-FIT DOPASOWANIE to kolejny poziom spersonalizowania butów narciarskich. Koncentrując się na skorupie, wkładce i kluczowych elementach sprzętowych, byliśmy w stanie stworzyć łatwą w użyciu technologię, która płynnie i wygodnie łączy stopę z wkładką i powłoką. Kluczem do odblokowania tej technologii jest nasz element grzewczy na podczerwień, dostosowany do potrzeb w połączeniu z naszym niestandardowym wkładem korkowym NORDICA i piekarnikiem/piecem do wygrzewania. Te dwie technologie pozwalają w 100% dostosować zarówno podszewkę, jak i powłokę buta dokładnie w tych obszarach, w których trzeba osiągnąć idealnie dopasowane buty narciarskie.

50F4500M86240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło