• -13,04%

BUTY NORDICA SPEEDMACHINE 130 CARBON GW


2 299,90 zł
1 999,00 zł Zniżka 13,04%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE 130 CARBON GRIPWALK

SPEEDMACHINE 130 CARBON GW, gotowy na każdy teren i warunki, zapewnia wyjątkową wydajność. Dzięki wzmocnionemu węglem kręgosłupowi jest to najbardziej responsywny but z kolekcji SPEEDMACHINE, oferujący maksymalną moc i precyzję. Ten karbonowy kręgosłup również zmniejsza wagę i pozwala butowi szybciej się wyginać i odbijać, zapewniając energiczną jazdę, która pozwala na szybsze skręty. Aby uzyskać naprawdę wyrafinowane dopasowanie, skorupę i wyściółkę buta można łatwo dostosować. Izolacja Primaloft zapewnia dodatkowe ciepło. I chociaż ma szczególnie agresywny flex, 100-milimetrowe kopyto zapewnia komfort przez cały dzień. Dla tych, którzy wymagają więcej od butów All Mountain, SPEEDMACHINE 130 CARBON wie, jak to zapewnić.

 

Parametry produktu:

Producent: Nordica

Kod produktu: 050H1002 M73

Zakres rozmiarów: 24.0 – 31.0

Flex: 130

Szerokość: 100 mm

Podeszwa: 9523 GripWalk Soles + 5355 PU Alpine in box

Powłoka: Bimat PU Carbon, Easy-Entry Soft Flap, Weathershield

Mankiet: Bimat PU Carbon (Adult)

Liner: 3D Cork Fit Primaloft

Klamry: 4 Micro Alu

Spoiler: Tak

Powerstrap: 45 mm + PowerDrive

Canting: Podwójny

Poziom narciarza: Zaawansowany, ekspert

 

Technologie:

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION – Połączenie trzech różnych tworzyw sztucznych zapewnia maksymalną moc, wygodę i łatwe zakładanie oraz zdejmowanie buta narciarskiego. Zwiększa komfort bez poświęcania mocy, lekka waga, łatwe zakładanie i zdejmowanie butów.

INFRARED TECHNOLOGY – Szybka i łatwa personalizacja buta narciarskiego. Precyzyjne dopasowanie, możliwość zrobienia pojedynczych punktów skorupy np. w celu zrobienia większej przestrzeni w miejscu haluksów.

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wewnętrznej wyściółki. Precyzyjne dopasowanie, zwiększone ciepło, amortyzacja wstrząsów, zwiększona kontrola.

WEATHER SHIELD – Wodoodporna tkanina zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do buta. Utrzymuje stopy w suchości i cieple.

POWER DRIVE – Zapewnia większą moc z buta na narty. Rozprasza nacisk na goleń, gładszy fleks, zwiększona wydajność.

GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią łatwego chodzenia. Lepsza przyczepność i trakcja na trudnym terenie, sprawia iż chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy wymienne, zgodne z GripWalk ISO 9523

50H1002M73240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło