• -15%

BUTY NORDICA SPEEDMACHINE 130, RED/BLACK

1 999,91 zł
1 699,00 zł Zniżka 15%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE 130

SPEEDMACHINE 130 zapewnia najwyższą wydajność we wszystkich górach, niezależnie od tego, co przygotowała dla Ciebie Matka Natura. Dzięki w pełni konfigurowalnej powłoce Infrared Tri-Force i trójwymiarowej wyściółce z korka, SPEEDMACHINE zapewnia wysoką wydajność i precyzję bez poświęcania komfortu. Ten but został stworzony, aby zmierzyć się ze wszystkim, co Ty lub góra mogą na niego rzucić. Mocny, wygodny i przyjemny.

 

Parametry produktu:

Producent: Nordica

Kod produktu: 050H1401 764

Zakres rozmiarów: 24.0 – 31.0

Flex: 130

Szerokość: 100 mm

Podeszwa: 5355 PU

Powłoka: Bimat PU, Easy-Entry Soft Flap, Weathershield

Mankiet: Bimat PU (Adult)

Liner: 3D Cork Fit Primaloft

Klamry: 4 Micro Alu

Spoiler: Tak

Powerstrap: 45 mm + PowerDrive

Canting: Podwójny

Poziom narciarza: Zaawansowany, ekspert

 

Technologie:

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION – Połączenie trzech różnych tworzyw sztucznych zapewnia maksymalną moc, wygodę i łatwe zakładanie oraz zdejmowanie buta narciarskiego. Zwiększa komfort bez poświęcania mocy, lekka waga, łatwe zakładanie i zdejmowanie butów.

INFRARED TECHNOLOGY – Szybka i łatwa personalizacja buta narciarskiego. Precyzyjne dopasowanie, możliwość zrobienia pojedynczych punktów skorupy np. w celu zrobienia większej przestrzeni w miejscu haluksów.

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wewnętrznej wyściółki. Precyzyjne dopasowanie, zwiększone ciepło, amortyzacja wstrząsów, zwiększona kontrola.

WEATHER SHIELD – Wodoodporna tkanina zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do buta. Utrzymuje stopy w suchości i cieple.

POWER DRIVE – Zapewnia większą moc z buta na narty. Rozprasza nacisk na goleń, gładszy fleks, zwiększona wydajność.

GRIPWALK SOLES – MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią łatwego chodzenia. Lepsza przyczepność i trakcja na trudnym terenie, sprawia iż chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy wymienne, zgodne z GripWalk ISO 9523

50H1401764260
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło