BUTY NORDICA SPEEDMACHINE ELITE GW, BLACK | NARTY WROCŁAW
  • -20%

BUTY NORDICA SPEEDMACHINE ELITE GW


2 599,90 zł
2 079,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE ELITE GRIPWALK

Został zaprojektowany dla najbardziej wymagających narciarzy, SPEEDMACHINE ELITE nic nie powstrzymuje - więc możesz zrobić to samo. Oferując spojrzenie w przyszłość, ten but premium zapewnia niezrównaną wydajność i wyrafinowanie. Wyjątkowo lekka skorupa GRILAMID maksymalizuje kontrolę i reakcję, dzięki czemu szczególnie łatwo inicjować zakręty i szybko przechodzić między nimi. I chociaż but ma precyzyjne dopasowanie, jego niestandardowa wyściółka z korka zapewnia wysoki komfort. Skorupę i wkładkę buta można łatwo dostosować, aby uzyskać wyrafinowane dopasowanie, które dodatkowo poprawia komfort i pewność siebie. Izolacja PRIMALOFT® zapewnia dodatkowe ciepło, a podeszwa buta GRIPWALK zwiększa przyczepność, trwałość i wydajność.

 

Parametry produktu:

Fleks: 130

Szerokość: 100 mm

Zakres numeracji: 240-310

Cena katalogowa: 2599,99

Liner type/style: 3D Cork Fit Primaloft LIGHT

 

Zastosowane technologie:

MODYFIKACJA INFRARED - Prawdziwym kluczem w tworzeniu buta do customizacji, nie jest manipulowanie kształtem skorupy buta lecz stworzenie buta, który w łatwy i efektywny sposób można modyfikować w newralgicznych miejscach. Za pomocą specjalnej lampy INFRARED która szybko nagrzewa skorupę buta w środku i na zewnątrz do odpowiedniej temperatury. Pozwalając jednocześnie pozostawić but nieuszkodzonym przez wygrzewanie i dopasowywanie, a także wprowadzić trwałe zmiany.

Prosty i szybki (~9minut)

Ogrzewanie zewnętrzne – brak ingerencji w strukturę buta

Wykonywane tylko wtedy kiedy jest to potrzebne

POWER DRIVE– Technologie zwiększająca wydajność, prowadzi większy transfer mocy od buta bezpośrednio do narty.

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION - Kombinacja trzech różnych tworzyw sztucznych, dająca maksymalna moc z komfortem oraz łatwym wejście do buta narciarskiego.

Zwiększa komfort bez konieczności poświęcania mocy

Lekka waga

Łatwe wkładanie/zdejmowanie buta

EASY ENTRY SOFT FLAP - Technologia ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie buta narciarskiego.

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wkładki wewnętrznej, dająca precyzyjne dopasowanie, zwiększająca ciepło, dająca większą kontrolę oraz amortyzację wstrząsów.

GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią ułatwiającą chodzę w butach narciarskich. Dają znacznie lepszą przyczepność na trudnym terenie, chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy są wymienne, są kompatybilne tylko z wiązaniami narciarskimi typu GRIPWALK (ISO 9523)

TRI-FIT TECHNOLOGYTRI-FIT DOPASOWANIE to kolejny poziom spersonalizowania butów narciarskich. Koncentrując się na skorupie, wkładce i kluczowych elementach sprzętowych, byliśmy w stanie stworzyć łatwą w użyciu technologię, która płynnie i wygodnie łączy stopę z wkładką i powłoką. Kluczem do odblokowania tej technologii jest nasz element grzewczy na podczerwień, dostosowany do potrzeb w połączeniu z naszym niestandardowym wkładem korkowym NORDICA i piekarnikiem/piecem do wygrzewania. Te dwie technologie pozwalają w 100% dostosować zarówno podszewkę, jak i powłokę buta dokładnie w tych obszarach, w których trzeba osiągnąć idealnie dopasowane buty narciarskie.

WEATHER SHIELD – Wodoodporny materiał zapobiegający przedostawaniu się wody i śniegu do środka buta. Utrzymuje stopy suche oraz ciepłe.

50H0800100240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło