• -20%

BUTY NORDICA SPORTMACHINE 120, BLK/ANTH/RED


1 699,90 zł
1 359,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Nordica
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie NORDICA SPORTMACHINE 120

Wydajność nie musi odbywać się kosztem wygody. Jako dowód, nie szukaj dalej niż SPORTMACHINE 120. Zainspirowany naszymi legendarnymi butami SPEEDMACHINE, nasz SPORTMACHINE jest szerszy (102 mm), może pomieścić stopy o dużej objętości i posiada fleks nieco bardziej wybaczający niż SPORTMACHINE 130. Izolacja PRIMALOFT® zapewnia dodatkowe ciepło, podczas gdy jego wysokiej jakości wkładka i skorupa mogą być łatwo dostosowane do bardziej spersonalizowanego dopasowania. Buty są płynne i responsywne, ale są to buty rekreacyjne zorientowane na wydajność. SPORTMACHINE 120 poradzi sobie ze wszystkim, co stanie Ci na drodze.

 

Parametry produktu:

Kod produktu: 050R1801 7T1

Fleks: 120

Szerokość: 102 mm

Zakres numeracji: 240-325

Cena katalogowa: 1699,99

Liner type/style: 3D Cork Fit Primaloft

 

Zastosowane technologie:

MODYFIKACJA INFRARED - Prawdziwym kluczem w tworzeniu buta do customizacji, nie jest manipulowanie kształtem skorupy buta lecz stworzenie buta, który w łatwy i efektywny sposób można modyfikować w newralgicznych miejscach. Za pomocą specjalnej lampy INFRARED która szybko nagrzewa skorupę buta w środku i na zewnątrz do odpowiedniej temperatury. Pozwalając jednocześnie pozostawić but nieuszkodzonym przez wygrzewanie i dopasowywanie, a także wprowadzić trwałe zmiany.

Prosty i szybki (~9minut)

Ogrzewanie zewnętrzne – brak ingerencji w strukturę buta

Wykonywane tylko wtedy kiedy jest to potrzebne

TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION - Kombinacja trzech różnych tworzyw sztucznych, dająca maksymalna moc z komfortem oraz łatwym wejście do buta narciarskiego.

Zwiększa komfort bez konieczności poświęcania mocy

Lekka waga

Łatwe wkładanie/zdejmowanie buta

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wkładki wewnętrznej, dająca precyzyjne dopasowanie, zwiększająca ciepło, dająca większą kontrolę oraz amortyzację wstrząsów.

OPCJA DODATKOWA- GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią ułatwiającą chodzę w butach narciarskich. Dają znacznie lepszą przyczepność na trudnym terenie, chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy są wymienne, są kompatybilne tylko z wiązaniami narciarskimi typu GRIPWALK (ISO 9523)

TRI-FIT TECHNOLOGYTRI-FIT DOPASOWANIE to kolejny poziom spersonalizowania butów narciarskich. Koncentrując się na skorupie, wkładce i kluczowych elementach sprzętowych, byliśmy w stanie stworzyć łatwą w użyciu technologię, która płynnie i wygodnie łączy stopę z wkładką i powłoką. Kluczem do odblokowania tej technologii jest nasz element grzewczy na podczerwień, dostosowany do potrzeb w połączeniu z naszym niestandardowym wkładem korkowym NORDICA i piekarnikiem/piecem do wygrzewania. Te dwie technologie pozwalają w 100% dostosować zarówno podszewkę, jak i powłokę buta dokładnie w tych obszarach, w których trzeba osiągnąć idealnie dopasowane buty narciarskie.

ACP (ADJUSTABLE CUFF PROFIL) – Regulowany profil cholewki, umożliwiający regulację jej szerokości.

50R18017T1240

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło