BUTY NORDICA HF 110 (GW) | Kraft Sport Narty Wrocław
  • -20%

BUTY NORDICA HF 110 (GW), BLACK / RED


2 499,90 zł
1 999,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Nordica HF to but zainspirowany "tyłowłazami" , które były popularne w latach 80-tych i 90-tych. Założysz je bez schylania się i równie wygodnie można je zdjąć.

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Typ buta
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie NORDICA HF 110 GW

Wydajność stała się łatwa. Kierując się tą mantrą, HF 110 jest przeznaczony dla wszystkich narciarzy, którzy po prostu chcą jeździć na nartach. Wyposażony w naszą ukochaną wyściółkę z korka 3D, zarówno wyściółkę, jak i skorupę można łatwo dostosować, aby uzyskać bardziej spersonalizowane dopasowanie. Równie wygodny, jak i responsywny, jest to but rekreacyjny zorientowany na wydajność.

 

Parametry produktu:

Kod produktu: 050R1200 7T1

Fleks: 110

Szerokość: 102 mm

Zakres numeracji: 240-310

Liner type/style: 3D Cork Fit Primaloft

Podeszwy: GRIPWALK EXTRA-GRIP & 5355

Skorupa: Infrared Pu

Holewa: Infrared Pu

 

Zastosowane technologie:

MODYFIKACJA INFRARED - Prawdziwym kluczem w tworzeniu buta do customizacji, nie jest manipulowanie kształtem skorupy buta lecz stworzenie buta, który w łatwy i efektywny sposób można modyfikować w newralgicznych miejscach. Za pomocą specjalnej lampy INFRARED która szybko nagrzewa skorupę buta w środku i na zewnątrz do odpowiedniej temperatury. Pozwalając jednocześnie pozostawić but nieuszkodzonym przez wygrzewanie i dopasowywanie, a także wprowadzić trwałe zmiany.

Prosty i szybki (~9minut)

Ogrzewanie zewnętrzne – brak ingerencji w strukturę buta

Wykonywane tylko wtedy kiedy jest to potrzebne

CUSTOM CORK FIT – Szybka i łatwa personalizacja wkładki wewnętrznej, dająca precyzyjne dopasowanie, zwiększająca ciepło, dająca większą kontrolę oraz amortyzację wstrząsów.

GRIPWALK SOLES – Wyjątkowo przyczepne podeszwy z technologią ułatwiającą chodzę w butach narciarskich. Dają znacznie lepszą przyczepność na trudnym terenie, chodzenie w butach narciarskich staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Podeszwy są wymienne, są kompatybilne tylko z wiązaniami narciarskimi typu GRIPWALK (ISO 9523)

HF BACK BUCKLE CLOSURE SYSTEM - Klamra typu monolock nigdy nie była tak intuicyjna: wystarczy wcisnąć ją stopą i jesteś gotowy do jazdy na nartach. Pod koniec dnia możesz użyć kijka lub specjalnych kijków, które zaprojektowaliśmy, idealnie pasujących do HF, aby otworzyć tylną sprzączkę, gdy stoisz, bez konieczności pochylania się.

HF EASY ENTRY SHELL - Linia HF przedstawia Easy Entry Shell, system, który pozwala butom otwierać się pod kątem 40 stopni, dzięki czemu stopa znacznie łatwiej się wsuwa.

050K12003F1-270
0 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8050032001676
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło