• -20%

BUTY ROSSIGNOL ALLTRACK PRO 100, BLACK


1 299,90 zł
1 039,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Rossignol
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie ROSSIGNOL ALLTRACK PRO 100

Równowaga między wydajnością a odpowiednią wagą, do eksplorowania gór we wszystkich aspektach. Model z GRIPWALK w standardzie. ALLTRACK PRO 100 to solidne i precyzyjne buty z anatomiczna wkładką o szerokości 100 mm "medium fit". Dobrze spisują się w trakcie chodzenia; to niezwykle uniwersalny model gwarantujący najważniejszy poziom jazdy i wygodę w trakcie chodzenia, są ciepłe, wygodne, doskonale okalają stopę i stanowią solidne oparcie dla stopy.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RBI3080

Szerokość buta wew.: 100 mm

Fleks: 100

Waga (jeden but): 1.85 kg

Technologia: Generative Design Grid

Skorupa: Polyurethane, Dual Core

Cholewa: Polyolefine, zakres ruchu: 500, Hike Mode

But wew.: Full Custom T3 – Polyethylene

Izolacja termiczna: Thinsulate Stretch

Podeszwy: Heel Pieces Comfort, Grip Walk Compatible

Zakres numeracji buta: 240 – 315 mm

 

Technologie:

CUSTOM LINER - Technologia budowy buta w oparciu o specjalne wkładki dopasowujące się idealnie do kształtu stopy. Wykorzystuje ona najważniejsze założenia, takie jak usztywnienie okolic piety dla precyzji jazdy i zmiękczenie elementów w okolicy śródstopia. Całość to anatomiczne dopasowanie, komfort cieplny, wygoda i oczywiście osiągi.

DUAL CORE – Technologia DUAL CORE działa w synergii z Generative Design Grid. Pozwala to zmniejszyć wagę buta przy zachowaniu jego sztywności. Jest to niezbędne do zapewnienia wysokiego poziom jazdy. Wstrzykiwane są 2 różne materiały o różnych twardościach, jeden po drugim, aby stworzyć konstrukcję warstwową. To pozwala nam stworzyć strefy o różnej twardości w bucie, bez dodawania warstw plastiku, a co za tym idzie zwiększania wagi.

THINSULATE - Dzięki zastosowaniu THINSULATE® i THINSULATE PLATINUM® but wewnętrzny posiada doskonałe właściwości termiczne. THINSULATE: Bardzo cienki materiał, który nie wpływa na właściwości techniczne naszych butów, za to doskonale otacza stopę, dla lepszej jazdy.

HIKE MODE – Nowy, przeprojektowany tryb Hike, posiada: 1/ Zoptymalizowaną oś obrotu - 6 mm niżej. 2/ Nowa konstrukcja w dolnej części skorupy przecięta z tyłu. 3/ Metalowy mechanizm blokujący cholewę dla stworzenia sztywniejszej struktury buta. Ten projekt powoduje wyższy wskaźnik elastyczności i poziom wydajności zbliżony do buta z nieruchomą cholewą. 4/ Szersze otwarcie cholewy w kierunku kąta tylnego zakres ruchu = 50 ° dla bardzo dużej swobody ruchu podczas wspinaczek.

RBI3090240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło