• -24,15%

BUTY ROSSIGNOL ALLSPEED 120, BLACK/YELLOW


1 449,90 zł
1 099,00 zł Zniżka 24,15%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Rossignol
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie ROSSIGNOL ALLSPEED 120

ALLSPEED 120 to model z komfortową 102-milimetrową wkładką "SPORT FIT". ALLSPEED 120 to mocne, precyzyjne i łatwe w dopasowaniu buty. Technologia SENSOR BLADE SHELL pozwoliła obniżyć ich wagę, jak również sprawia, że energia przekazywana jest bezpośrednio na narty. Regulacja flexu (FLEX ADJUSTMENT) umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. W konstrukcji zastosowano również wkładkę CUSTOM OPTISENSOR THINSULATE™ gwarantującą perfekcyjne dopasowanie, komfort, ciepło i oparcie dla stopy.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: RBG2110

Fleks: 120

Szerokość: 102 mm

Rozpiętość rozmiarów: 240 – 315 mm

Skorupa: Polyurethane

Cholewa: Polyurethane

Specyfikacja: Flex Adjustment

Liner: Custom Optisensor T3 - Polyethylene

Izolacja termiczna: ForeFoot Thinsulate

Waga: 2150 g

 

Technologie:

SENSOR BLADE – Konstrukcja SENSOR BLADE, czyli lekka ale wzmocniona użebrowaniem w kluczowych miejscach takich jak śródstopie, dolne partie cholewki. But dający dobre czucie narty, dla ambitnych i wymagających narciarzy, doskonale przenosi siły i transmituje energię. but wewnętrzny dopasowujący się do stopy, wygodny i ciepły.

THINSULATE INSULATION THINSULATE™ - to bardzo lekki, cienki materiał stanowiący doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu nawet w najbardziej mroźne dni mamy zapewniony komfort cieplny.

FLEX ADJUSTMENT – Za pomocą zmiany ustawienia i liczby śrub w tylnej części cholewy buta narciarz ma możliwość dostosowania twardości (flexu) buta. Regulacja fleksu pozwala na większy zakres elastyczności, dostosowując moc, wydajność.

CUSTOM OPTISENSOR T3 - Jednorodny materiał wyściółki: POLYETHYLENE FLEXALON i POLYETHYLENE gwarantują wysokość jakość dopasowania do stopy.

RBG2110260
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło