• -35,5%

BUTY ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 110, BLACK

1 549,90 zł
999,00 zł Zniżka 35,5%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Rossignol
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty narciarskie ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 110

ALLSPEED PRO 110 to model z anatomiczną 100-milimetrową wkładką "MEDIUM FIT". ALLSPEED PRO 110 to mocne, precyzyjne i łatwe w dopasowaniu buty. Technologia SENSOR BLADE SHELL pozwoliła obniżyć ich wagę, jak również sprawia, że energia przekazywana jest bezpośrednio na narty. Regulacja flexu (FLEX ADJUSTMENT) umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. W konstrukcji zastosowano również wkładkę CUSTOM OPTISENSOR THINSULATE™ PLATINUM gwarantującą perfekcyjne dopasowanie, komfort, ciepło i oparcie dla stopy.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: RBG2070

Fleks: 110

Szerokość: 100 mm

Rozpiętość rozmiarów: 240 – 315 mm

Skorupa: Polyurethane

Cholewa: Polyurethane

Specyfikacja: Flex Adjustment

Liner: Custom Optisensor T2 - Flexalon

Izolacja termiczna: ForeFoot Thinsulate Platinum

Waga: 2180 g

 

Technologie:

SENSOR BLADE – Konstrukcja SENSOR BLADE, czyli lekka ale wzmocniona użebrowaniem w kluczowych miejscach takich jak śródstopie, dolne partie cholewki. But dający dobre czucie narty, dla ambitnych i wymagających narciarzy, doskonale przenosi siły i transmituje energię. but wewnętrzny dopasowujący się do stopy, wygodny i ciepły.

THINSULATE INSULATION THINSULATE™ - to bardzo lekki, cienki materiał stanowiący doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu nawet w najbardziej mroźne dni mamy zapewniony komfort cieplny.

FLEX ADJUSTMENT – Za pomocą zmiany ustawienia i liczby śrub w tylnej części cholewy buta narciarz ma możliwość dostosowania twardości (flexu) buta. Regulacja fleksu pozwala na większy zakres elastyczności, dostosowując moc, wydajność.

CUSTOM OPTISENSOR T2 – Jednorodny materiał wyściółki: FLEXALON.

RBG2070270
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło