• -30,46%

BUTY ROSSIGNOL ALLTRACK 90, BLACK


1 149,90 zł
799,00 zł Zniżka 30,46%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Rossignol
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie ROSSIGNOL ALLTRACK 90

ALLTRACK 90 to solidne i precyzyjne buty z anatomiczna wkładką o szerokości 102 mm "SPORT FIT". Dobrze spisują się w trakcie chodzenia; kompatybilne z podeszwami GRIPWALK. ALLTRACK to niezwykle uniwersalny model gwarantujący najwyższy poziom jazdy i wygodę w trakcie chodzenia. W ich konstrukcji zastosowano technologię SENSOR GRID. Posiadają wkładkę OPTISENSOR T4, dzięki której są ciepłe, wygodne, doskonale okalają stopę i stanowią solidne oparcie dla stopy.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: RBG3160

Fleks: 90

Szerokość: 102 mm

Rozpiętość rozmiarów: 240 – 315 mm

Skorupa: Polyurethane

Cholewa: Polyolefine

Zakres ruchu: 35o

Specyfikacja: Hike Mode

Liner: Optisensor T4

Waga: 2090 g

 

Technologie:

SENSOR GRID – Unikalna konstrukcja zewnętrzna butów z linii ALLTRACK, pozwalająca na radykalną redukcję masy buta nawet do 10 %, przy tym bez straty takich cech jak sztywność poprzeczna, precyzja komfort. SENSOR GRID to wzmocnienie, użebrowanie w kształcie szachownicy, widoczne po zewnętrznej stronie buta.

HIKE MODE 2.0 – Zaprojektowany na nowo tryb HIKE MODE zawiera: - zoptymalizowany kąt rotacji - 6 mm niższy w podrównaniu do butów ALLTRACK, - nową konstrukcję dołu skorupy, obciętą z tyłu, szersze otwarcie cholewy zgodnie z kątem ruchu do tyłu> 50° dla jeszcze większej swobody wchodzenia, - metalowy mechanizm odpinania cholewy, by dać jeszcze większą sztywność struktury buta. Rezultatem takiego designu jest większy flex index i lepsze osiągi buta ze sztywną cholewą.

RBG3160260
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło