• -29,05%

BUTY ROSSIGNOL ALLTRACK 90 W, ACID YELLOW


1 549,90 zł
1 099,00 zł Zniżka 29,05%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Rossignol
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie damskie ROSSIGNOL ALLTRACK 90 W

ALLTRACK 90 W to solidne i precyzyjne buty z anatomiczna wkładką o szerokości 102 mm "REGULAR FIT". Dobrze spisują się w trakcie chodzenia; kompatybilne z podeszwami GRIPWALK. ALLTRACK to niezwykle uniwersalny model gwarantujący najważniejszy poziom jazdy i wygodę w trakcie chodzenia. W ich konstrukcji zastosowano technologię SENSOR GRID. Mają wkładkę OPTISENSOR 3D THINSULATE™ PLATINUM, dzięki której są ciepłe, wygodne, doskonale okalają stopę i stanowią solidne oparcie dla stopy.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: RBG3310

Fleks: 90

Szerokość: 102 mm

Rozpiętość rozmiarów: 220 – 275 mm

Skorupa: Polyether

Cholewa: Polyolefine

Zakres ruchu: 35o

Specyfikacja: Hike Mode

Liner: Women Thermo Optisensor 3D T2

Izolacja termiczna: ForeFoot Thinsulate

Waga: 1930 g

 

Technologie:

SENSOR GRID – Unikalna konstrukcja zewnętrzna butów z linii ALLTRACK, pozwalająca na radykalną redukcję masy buta nawet do 10 %, przy tym bez straty takich cech jak sztywność poprzeczna, precyzja komfort. SENSOR GRID to wzmocnienie, użebrowanie w kształcie szachownicy, widoczne po zewnętrznej stronie buta.

THINSULATE INSULATION THINSULATE™ - to bardzo lekki, cienki materiał stanowiący doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu nawet w najbardziej mroźne dni mamy zapewniony komfort cieplny.

HIKE MODE 2.0 – Zaprojektowany na nowo tryb HIKE MODE zawiera: - zoptymalizowany kąt rotacji - 6 mm niższy w podrównaniu do butów ALLTRACK, - nową konstrukcję dołu skorupy, obciętą z tyłu, szersze otwarcie cholewy zgodnie z kątem ruchu do tyłu> 50° dla jeszcze większej swobody wchodzenia, - metalowy mechanizm odpinania cholewy, by dać jeszcze większą sztywność struktury buta. Rezultatem takiego designu jest większy flex index i lepsze osiągi buta ze sztywną cholewą.

WOMEN THERMO OPTISENSOR 3D T2 – Damskie wkładki THERMO OPTISENSOR 3D, w konstrukcji których zastosowano specjalne, wykonane z materiału 3D o podwójnej gęstości wstawki. Wspomniane elementy umieszczone są w miejscach, gdzie dopasowanie buta jest szczególnie ważne. Efekt? Wkładki są bardzo wygodne, ciepłe i gwarantują optymalne oparcie dla stopy. W wersji T2 wokół kostki i na podbiciu wykorzystano miększy, dopasowujący się do anatomicznych kształtów stopy materiał, co sprawia, że buty są niezwykle komfortowe.

RBG3310240
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło