BUTY ROSSIGNOL HI-SPEED ELITE 130 CAR LV GW, 255
  • -20%

BUTY ROSSIGNOL HI-SPEED ELITE 130 CARBON LV GW

2 399,90 zł
1 919,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Rossignol
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Model: Buty narciarskie ROSSIGNOL HI-SPEED ELITE 130 CAR LV GW BLACk

Nowa seria tras HI-SPEED obejmuje 3 obszary szerokości z 98, 100 i 102 mm. Konfiguracja jest kluczową koncepcją, aby zapewnić aby buty były idealnie dopasowane do każdego narciarza - czy w celu poprawy wydajności i/lub komfortu.


Nasze progresywne podejście do projektowania  wykorzystuje wiedzę do budowy perfekcyjnej skorupy, aby stworzyć idealny kształt buta. Skupiając się na minimalizacji grubości ścianek skorupy w celu zmniejszenia wagi, przy jednoczesnym zwiększeniu mocy i wsparcia, nasza nowa STRUKTURA PROJEKTU oferuje najbardziej efektywne połączenie obu.

Za pomocą zmiany ustawienia i liczby śrub w tylnej części cholewy buta narciarz ma możliwość dostosowania twardości (flexu) buta.Regulacja fleksu pozwala na większy zakres elastyczności, dostosowując moc, wydajność.

REGULACJA GÓRNEGO WYCHYLENIA 

To ustawienie pozwala dostosować pochylenie do przodu but, aby był bardziej agresywny. W pozycji standardowej - po wyjęciu buta z pudełka -
spoiler znajduje się w dolnym położeniu, a kąt nachylenia wynosi 10,6° Ustawienie spoilera w górnej pozycji tworzy 6 mm pochylenie do przodu i rzyrost wysokości o 6 mm, dla pochylenia do przodu kąt 12,6°.

Producent: Rossignol

Kod produktu: RBL2010

Kolor: Czarny

Dane techniczne:

· Flex: 130

· System termoformowania:  Full Custom Liner

· Szerokość: 98 mmm 

· Waga: 2070g/jeden but

· Klamry Race: 100% Aluminium mikro regulacja

· Pasek ściągający: Tak POWER

Technologie Rossignol Boots

Dual Core (Dual Core Race, Dual Core Alltrack)
DUAL CORE polega na wtryskiwaniu materiałów o różnych poziomy twardości lub różne typy do tej samej formy. Rezultatem jest kanapka konstrukcja z ultracienką warstwą twardych materiałów zewnętrzna obudowa bardziej miękkie materiały w środku. . Ten umożliwia tworzenie strefy o różnej twardości na bagażniku bez dokładaniawarstwy plastiku.

PRE-SHAPED LINER
Dolna część tych wkładek jest wstępnie uformowany wokół kostki kości, aby zapewnić dobre dopasowanie do wewnętrzne kopyto muszli. Kształt można zobaczyć na zewnątrz

THERMAL INSULATION
Podkłady Rossignol mają doskonałą izolację termiczną dzięki zastosowanie różnych materiałów termoizolacyjnych. THINSULATE® STRETCH: To bardzo cienkie włókno jest stosowany głównie w odzieży dzięki swojej elastyczności który wspiera swobodę ruchów. W wyściółka, idealnie współpracuje z innymi materiałami, aby zapewnić doskonałe wsparcie stopy dla doskonałej jazdy na nartach. WINTHERM® to wysoce skuteczna termoizolacja izolator. Umieszczony na przodzie stopy, to składa się z arkusza mikroperforacji aluminium umożliwiające cyrkulację powietrza i polar materiał gwarantujący ciepło i wygodę.   

HIKE MODE (ALLTRACK)
Na butach ALLTRACK:
1/ Zoptymalizowana oś obrotu - 6 mm niżej.
2/ Nowa konstrukcja na dole skorupa odcięta z tyłu. > szerszy otwór mankietu do tyłu zakres kąta ruchu = 50° dla bardzo wysokiego swoboda poruszania się na podbiegach
3/Metal/metalowy mechanizm odblokowujący dla mankietu, aby stworzyć sztywniejszy but Struktura. Ten projekt zapewnia wyższą elastyczność wskaźnik i poziom wydajności bliski buta ze stałym mankietem.

GRIPWALK
Wszystkie buty Rossignol to: - wstępnie zmontowany z Gripwalk obcasy - które łatwo się montuje rozpoznawalny: dzięki ich oznaczeniom i kod koloru we wszystkich modelach (sztywne obszary są pomarańczowe) - Kompatybilny z Gripwalk: Mamy 4 modele zapięć Gripwalk dla wszystkich buty w asortymencie.

RBL2010-255
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło