BUTY TECNICA MACH1 110 HV | Termoformowanie
  • -13,8%

BUTY TECNICA MACH1 110 HV, BLACK


1 739,90 zł
1 499,00 zł Zniżka 13,8%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Tecnica
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie TECNICA MACH1 110 HV

TECNICA MACH1 stał się synonimem wysokiej wydajności, doskonałego dopasowania i - z CAS - najwyższego poziomu personalizacji. Wkładka C.A.S. to specjalna technologia konstrukcji buta, wykorzystująca dwie warstwy materiałów podwójnej gęstości - sztywna powłoka zewnętrzna i miękka warstwa w środku opasają stopę, co gwarantuje idealne dopasowanie i właściwy poziom kompresji. Wkładka może być termoformowana, a jej powierzchnia dopasowana do wymagań przez bootfitera poprzez wygniatanie, szlifowanie i formowanie a także dodatkowe wypełnianie. Technologia C.A.S. gwarantuje najwyższy poziom dostosowania butów. MACH1 zapewnia teraz doskonałe dopasowanie, wydajność i dostosowanie do każdego kształtu i objętości stopy.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 10186200

Kod koloru: 100

Fleks: 110

Szerokość: 103 mm

Rozpiętość rozmiarów: 240 – 310 mm

Liner: Performance CAS

Skorupa: Polyester (Quick Instep)

Podeszwy: ISO 5355 Bi-Material

Mankiet: Polyolefine-Overinj Backspine

Klamry: 4 x Micro Alu z LiftLock

PowerStrap: 35 mm

Canting: Podwójny

 

Technologie:

CAS LINERCAS zrewolucjonizował buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wyściółki są anatomicznie ukształtowane, co zapewnia optymalny komfort i zapewnia doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki ma kształt dopasowany do stopy, podczas gdy zewnętrzna dopasowuje się do kształtu skorupy. Materiał mikrokomórkowy o podwójnej gęstości jest trwał i łatwy do dostosowania. Wkładki CAS zapewniają dopasowanie przez dłuższy czas.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

ASYMMETRIC POWER TRANSMISSION – ASYMETRYCZNA TRANSMISJA MOCY opiera się na różnej grubości struktur skorupy i tulei. Wnętrze skorupy jest nieco grubsze i sztywniejsze, a zewnętrzna strona skorupy jest cieńsza i bardziej elastyczna. Dzięki temu mamy zwiększone poprzeczne przenoszenie mocy, zwiększony chwyt krawędzi, zwiększoną czułość, szybsze i bardziej kontrolowane przejście od krawędzi do krawędzi oraz wykończenie zapobiegające zadrapaniom dla większej trwałości produktu.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

10186200265
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło