BUTY TECNICA MACH1 110 LV | Termoformowanie
  • -13,8%

BUTY TECNICA MACH1 110 LV, BLACK


1 739,90 zł
1 499,00 zł Zniżka 13,8%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Tecnica
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie TECNICA MACH1 110 LV

TECNICA MACH1 stał się synonimem wysokiej wydajności, doskonałego dopasowania i - z CAS - najwyższego poziomu personalizacji. Wkładka C.A.S. to specjalna technologia konstrukcji buta, wykorzystująca dwie warstwy materiałów podwójnej gęstości - sztywna powłoka zewnętrzna i miękka warstwa w środku opasają stopę, co gwarantuje idealne dopasowanie i właściwy poziom kompresji. Wkładka może być termoformowana, a jej powierzchnia dopasowana do wymagań przez bootfitera poprzez wygniatanie, szlifowanie i formowanie a także dodatkowe wypełnianie. Technologia C.A.S. gwarantuje najwyższy poziom dostosowania butów. MACH1 zapewnia teraz doskonałe dopasowanie, wydajność i dostosowanie do każdego kształtu i objętości stopy.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 10189700

Kod koloru: 100

Fleks: 110

Szerokość: 98 mm

Rozpiętość rozmiarów: 240 – 310 mm

Liner: Performance CAS

Skorupa: Polyester (Quick Instep)

Podeszwy: ISO 5355 Bi-Material

Mankiet: Polyolefine-Overinj Backspine

Klamry: 4 x Micro Alu z LiftLock

PowerStrap: 35 mm

Canting: Podwójny

 

Technologie:

CAS LINERCAS zrewolucjonizował buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wyściółki są anatomicznie ukształtowane, co zapewnia optymalny komfort i zapewnia doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki ma kształt dopasowany do stopy, podczas gdy zewnętrzna dopasowuje się do kształtu skorupy. Materiał mikrokomórkowy o podwójnej gęstości jest trwał i łatwy do dostosowania. Wkładki CAS zapewniają dopasowanie przez dłuższy czas.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

ASYMMETRIC POWER TRANSMISSION – ASYMETRYCZNA TRANSMISJA MOCY opiera się na różnej grubości struktur skorupy i tulei. Wnętrze skorupy jest nieco grubsze i sztywniejsze, a zewnętrzna strona skorupy jest cieńsza i bardziej elastyczna. Dzięki temu mamy zwiększone poprzeczne przenoszenie mocy, zwiększony chwyt krawędzi, zwiększoną czułość, szybsze i bardziej kontrolowane przejście od krawędzi do krawędzi oraz wykończenie zapobiegające zadrapaniom dla większej trwałości produktu.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

10189700260

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło