BUTY TECNICA MACH1 LV 105 W GW, BLACK, | TECNICA WROCŁAW
  • -15%

BUTY TECNICA MACH1 LV 105 W GW, BLACK


1 999,91 zł
1 699,00 zł Zniżka 15%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Tecnica
Rocznik
Ilość
Sprawdź dostępność

Buty narciarskie damskie TECNICA MACH1 105 W

Nowy Mach1 LV 105 W TD są przeznaczone dla kobiet, które uderzają w teren bez względu na warunki! Są przeznaczone dla zaawansowanych narciarek o mniej masywnych stopach. Nowe buty LV 105 W opierają się na klasycznej koncepcji budowy butów narciarskich o wysokiej wydajności i wykorzystują technologię T-Drive, rewolucyjne połączenie szkieletu z kominem, które pozwala butowi działać znacznie wydajniej. Rezultatem jest gładszy i bardziej spójny flex, lepsze osiągi i mniej energii potrzebnej do jazdy na wysokim poziomie. Dodaj do tego specyficzną dla kobiet konstrukcję szkieletu i komin Asymmetrical Power Transmission, a otrzymasz but o precyzyjnym wyczuciu, który doskonale sprawdza się w każdym terenie i warunkach śniegowych. Dopasowanie jest priorytetem numer jeden w nowym modelu LV 105 W, a stworzona specjalnie dla kobiet technologia Custom Adaptive Shape CAS jest sposobem, aby to osiągnąć

 

Parametry produktu:

Fleks: 105

Szerokość: 98 mm

Rozpiętość rozmiarów: 220 – 275 mm

Liner: Performance CAS - Celiant

Skorupa: CAS – Polyolefine (Quick Instep)

Podeszwy: ISO 5355 GripWalk

Mankiet: Polyolefine - CAS

Klamry: 4 x Micro Alu z PowerLock

PowerStrap: 35 mm

Canting: Podwójny

 

Technologie:

C.A.S. CUFF ADAPT – Osłona termiczna aktywowana przez rezystory z włókna węglowego ogrzewa mankiet i wkładkę.

T-Dive - Dynamiczne złącze karbonowe T-Drive tworzy dłuższe ramię dźwigni w porównaniu z tradycyjnymi butami narciarskimi. Pozwala to na szybsze przejście od krawędzi do krawędzi, zwiększenie mocy bocznej i stabilności oraz precyzję jazdy na krawędzi. Technologia T-Drive tworzy mocniejsze i bardziej efektywne połączenie między mankietem a skorupą, które wspiera elastyczność buta i zapobiega odkształceniom plastycznym. Oznacza to mniejsze rozpraszanie energii i bardziej wydajne przenoszenie mocy.

CAS LINER WCAS zrewolucjonizował buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wyściółki są anatomicznie ukształtowane z kobiecą anatomią, co zapewnia optymalny komfort i zapewnia doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki ma kształt dopasowany do stopy, podczas gdy zewnętrzna dopasowuje się do kształtu skorupy. Materiał mikrokomórkowy o podwójnej gęstości jest trwał i łatwy do dostosowania. Wkładki CAS zapewniają dopasowanie przez dłuższy czas.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

20158CG1100-245

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło