• -10%

BUTY TECNICA MACH1 PRO LV TD W, COOL GRAY

2 199,90 zł
1 979,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Tecnica
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty narciarskie damskie TECNICA MACH1 PRO LV W

Nowy MACH1 PRO LV W to buty damskie o maksymalnych osiągach, zbudowane na małej objętości LV (98 mm), jako jedyny damski but wyposażony w typowo race'owy Pasek POWER LOCK 45mm. But ma system CAS (Custom Adaptive Shape) firmy TECNICA z licznymi rozwiązaniami dopasowania dla skorupy i wkładki, w tym mankiet termoformowalny. TECNICA pokryła wewnętrzną wkładkę z wełny owczej Celliantem, aby zwiększyć jej ciepło. Naturalna postawa damska stawia Cię w idealnej, zrównoważonej pozycji, podczas gdy asymetryczna konstrukcja skorupy pozwala uzyskać dostęp do całej energii, mocy nart i pozwala na spędzenie całego dnia na stoku.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 20159100869

Fleks: 115

Szerokość: 98 mm

Rozpiętość rozmiarów: 220 – 275 mm

Liner: Performance CAS - Celiant

Skorupa: CAS – PU (Quick Instep)

Podeszwy: ISO 5355 Bi-Material

Mankiet: Polyolefine - CAS

Klamry: 4 x Micro Alu z LiftLock

PowerStrap: Power LOCK 45 mm

Canting: Podwójny

 

Technologie:

C.A.S. CUFF ADAPT – Osłona termiczna aktywowana przez rezystory z włókna węglowego ogrzewa mankiet i wkładkę.

CAS LINER WCAS zrewolucjonizował buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wyściółki są anatomicznie ukształtowane z kobiecą anatomią, co zapewnia optymalny komfort i zapewnia doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki ma kształt dopasowany do stopy, podczas gdy zewnętrzna dopasowuje się do kształtu skorupy. Materiał mikrokomórkowy o podwójnej gęstości jest trwał i łatwy do dostosowania. Wkładki CAS zapewniają dopasowanie przez dłuższy czas.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

20158A00200-235
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło