• -10%

BUTY K2 MINDBENDER 130


2 799,00 zł
2 519,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Ilość
Sprawdź dostępność

K2 Mindbender 130 to but free-turowy zastępujący cieszące się popularnością modele Pinnacle. W pełni termoformowalny , wypełniony technologiami pozwalającymi ci cieszyć się jazdą jak i swobodnym podchodzeniem. Super lekka, skorupa Powelite Shell (waga 1650 gram) dzięki użyciu czerech rodzajów sztywności materiału TPU , buty Mindbender K2 posiadają różną twardość w zależności od strefy. Najtwardszą częścią jest umieszczony z tyłu butów materiał Powerfuse Spyne (najbardziej wpływająca strefa na ogólną sztywność konstrukcji) , kolejny , mniejszy stopień twardości to dolna część butów (umieszczona bezpośrednio nad podeszwą) , następnie środkowa cześć skorupy (ona również na wpływ na przekaz energii buta na narty) i ostatnia najmiększa , strefa wkładania stopy do buta czyli miejsce bezpośrednio pod klamrami .

 

 Technologie:

Powerlock Spyne – to wytrzymały, precyzyjny i intuicyjny mechanizm.  Powerlock Spyne pozwala na 50-stopniowy zakres ruchu podczas jazdy na nartach. Mechanizm ten można również stosować w celu dostosowania pochylenia buta do przodu pomiędzy 10 º a 17º.

Fast Fit Entry - miękki TPU zaprojektowany w obszarze skorupy Powerlite dla szybkiego i łatwego zakładania i zdejmowania buta.

Integrated Tech Fittings – dzięki zastosowaniu tej technologii podeszwy butów są kompatybilne zarówno z wiązaniami DIN-alpine, jak i wiązaniami Tech bindings.

Friction Free Cuff Pivot- technologia ta ułatwia i poszerza zakres wykonywanych ruchów podczas jazdy.

Grip Walk Outsoles- system stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia on podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

 

Flex:130
Waga: 1675g (rozmiar 26,5)
Szerokość: 98 mm
Wkładka: Precision Fit Pro Tour
Rozmiary: 24.5, 25.5, 26.5, 27.5, 28.5, 29.5, 30.5

10E2100-285

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło