BUTY K2 MINDBENDER 90 ALLIANCE | Wrocław Kraft Sport |
  • -11,43%

BUTY K2 MINDBENDER 90 ALLIANCE LV


2 099,91 zł
1 859,00 zł Zniżka 11,43%
Brutto

K2 Mindbender to połączenie dwóch światów. On Piste i Off Road, trzeba przyznać projektantom Mindbendera że chyba najlepiej przyłożyli się do tematu bo nawet zatwardziali Skiturowcy wkładając w niego nogę są zszokowani precyzją, wagą i fenomenalnym systemem blokady ruchomości. Mindbender wygrał Freeride!

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta K2
Rocznik
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Buty narciarskie FreeRide, K2 MINDBENDER 90 ALLIANCE

Charakteryzujący się bardziej przystępną oceną elastyczności bez rezygnowania z funkcji, przeznaczony dla kobiet MINDBENDER 90 ALLIANCE oferuje konfigurowalne dopasowanie, którego potrzebujesz, aby pokonać całą górę. Technologiczne okucia tego buta i tryb chodzenia z 50-stopniowym zakresem ruchu nie powstrzymają Cię na podjazdach, a termoformowalna powłoka Powerlite i wkładka Luxfit Tour zapewnią Ci całkowitą pewność i kontrolę podczas zjazdów.

 

Parametry produktu:

Rozmiary: 225, 235, 245, 255, 265, 275

Szerokość buta: 98 mm

Waga: 1600 g dla rozmiaru 245

Liner: LuxFit Pro

 

Technologie:

Powerlock Spyne – Wytrzymały, precyzyjny i intuicyjny. Mechanizm chodzenia Powerlock Spyne pozwala na 50-stopniowy zakres ruchu podczas wędrówek i bezlitosne, mocne połączenie podczas jazdy na nartach. Mechanizm można również regulować, aby dostosować pochylenie buta do przodu w zakresie 10-17°.

Fast Fit Entry – Miękki TPU zaprojektowany w obszarze podbicia powłoki Powerlite dla szybkiego i łatwego wejścia i wyjścia.

Friction Free Cuff Pivot – Obrotowy mankiet o niskim współczynniku tarcia, aby ułatwić zakres ruchu.

Grip Walk Outsoles – Wyjmowane i wymienne alpejskie podeszwy Rockered ISO 9523 zaprojektowane wspólnie do współpracy z systemem wiązań Marker Grip Walk dla lepszej przyczepności i większego komfortu podczas chodzenia i stania w butach, ale nie wpływają negatywnie na przenoszenie mocy i funkcję zwalniania między butem a wiązaniem podczas jazdy na nartach. Wstępnie zainstalowany.

Powerlite Shell - 1650 gram @ 26,5 - 4 różne sztywności TPU i optymalna grubość ścianek łączą się, aby uzyskać wysoką wydajność i najniższą możliwą wagę.

Całkowicie nowa powłoka została stworzona specjalnie, aby zapewnić najlepsze narciarskie, najlżejsze buty, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wykonany z czterech różnych sztywności TPU i zoptymalizowanego profilu grubości ścianek, Powerlite Shell osiąga paradoksalną równowagę lekkiej zwinności i mocy. Powstałe buty ważą jako jedne z najlżejszych alpejskich i freeride na rynku, a mimo to jeżdżą na nartach z całą mocą i napędem cięższych butów. Uzupełnione o łatwość wejścia FastFit i pełne możliwości dostosowywania butów z TPU, kolekcje butów Recon, Anthem i Mindbender podniosły poprzeczkę i udowodniły, że naprawdę MNIEJ TO WIĘCEJ.

10E2501-245
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło