• -0,90 zł

KASK POC OBEX BACKCOUNTRY SPIN, BLACK


1 099,90 zł
1 099,00 zł Zniżka 0,90 zł
Brutto
Rozmiar kasku
Ilość
Sprawdź dostępność

Kask narciarski POC OBEX BACKCOUNTRY SPIN

Kask narciarski, który może mówić za Ciebie, gdy Ty nie możesz. OBEX BACKCOUNTRY SPIN został zaprojektowany dla lepszej identyfikowalności i trwałości. Dzięki chipowi NFC MEDICAL ID ratownicy mogą natychmiast uzyskać potrzebne informacje na miejscu urazu, pomagając w ten sposób w dokonaniu najlepszego osądu dotyczącego leczenia w żywotnej „Złotej godzinie” bezpośrednio po wypadku. Inne cechy tego kasku obejmują użycie reflektorów ratunkowych RECCO, aby pomóc ratownikom w poszukiwaniu zagubionych narciarzy. Kask jest kompatybilny z zestawem słuchawkowym OBEX COMMUNICATION (sprzedawanym osobno) i został zaprojektowany z myślą o bezproblemowej zgodności z goglami i okularami POC. Wentylacja jest w pełni regulowana, a nauszniki można zdejmować, co daje użytkownikowi kontrolę nad dopasowaniem i dotykiem kasku. Grubsza skorupa z poliwęglanu w porównaniu do kasku narciarskiego OBEX SPIN zwiększa trwałość, dzięki czemu idealnie nadaje się na przygody w terenie.

 

Parametry produktu:

Certyfikaty bezpieczeństwa: CE EN 1077-B, ASTM F2040

Chip NFC Medical ID

SPIN (podkładka ścinająca INside)

RECCO Reflector

Panele aramidowe

Obudowa PC i górna skorupa ABS

System regulacji całej głowy umożliwia idealne dopasowanie bez zmiany wyściółki.

Bezproblemowa kompatybilność z okularami POC

Odpinane nauszniki

Rozmiary: XS/S, M/L, XL/XXL

 

Aby korzystać z funkcji NFC, należy pobrać aplikację NICE Medical ID twICEme, dostępną na Androida w Play Store i na iPhone'a w EU Apple App Store i US Apple App Store. W aplikacji możesz uzupełnić swój profil medyczny, a następnie użyć funkcji NFC, aby przenieść dane do hełmu.

Wymagania aplikacji:

Wersja Androida 4.4 lub nowsza

iOS 9.0 lub nowszy

Aby odczytać tag NFC, wymagany jest smartfon z obsługą NFC (większość telefonów z Androidem, iPhone 7 lub nowszy).

Aby pisać do znacznika NFC, wymagana jest funkcja zapisu NFC (większość telefonów z Androidem, iPhone 7 lub nowszy z systemem iOS 13 lub nowszym).

101061002ML

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło