BUTY K2 DISPATCH LT | Wrocław Kraft Sport |
  • -25%

BUTY K2 DISPATCH LT, FREETOUR

3 399,90 zł
2 549,00 zł Zniżka 25%
Brutto

Ultralekkie buty freetour'owe! Dispatch to pewność i precyzja o rewelacyjnie niskiej masie. But skiturowy poniżej 1500gr który sprawdził się w Karakorum! Już dziś sięgnij po dominatora Freetour'u!

Płeć
Rozmiar buta narciarskiego
Fleks
Typ szerokości buta
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty narciarskie FreeRide, K2 DISPATCH

DISPATCH  to koń pociągowy o średniej objętości, stworzony dla średniozaawansowanych narciarzy wypoczynkowych, którzy chcą włamać się na backcountry. But wewnętrzny Luxfit Tour, okucia techniczne i tryb chodzenia z 50-stopniowym zakresem ruchu zapewniają całodzienny komfort na stopie, a formowana na gorąco powłoka Powerlite zapewni Ci siłę dopasowania.

 

Parametry produktu:

Rozmiary: 245, 255, 265, 275, 285, 295, 305

Szerokość buta: 100 mm

Waga: 1470 g

Liner: LuxFit Pro

 

Technologie:

Powerlock Spyne – Wytrzymały, precyzyjny i intuicyjny. Mechanizm chodzenia Powerlock Spyne pozwala na 50-stopniowy zakres ruchu podczas wędrówek i bezlitosne, mocne połączenie podczas jazdy na nartach. Mechanizm można również regulować, aby dostosować pochylenie buta do przodu w zakresie 10-17°.

Fast Fit Entry – Miękki TPU zaprojektowany w obszarze podbicia powłoki Powerlite dla szybkiego i łatwego wejścia i wyjścia.

Friction Free Cuff Pivot – Obrotowy mankiet o niskim współczynniku tarcia, aby ułatwić zakres ruchu.

Grip Walk Outsoles – Wyjmowane i wymienne alpejskie podeszwy Rockered ISO 9523 zaprojektowane wspólnie do współpracy z systemem wiązań Marker Grip Walk dla lepszej przyczepności i większego komfortu podczas chodzenia i stania w butach, ale nie wpływają negatywnie na przenoszenie mocy i funkcję zwalniania między butem a wiązaniem podczas jazdy na nartach. Wstępnie zainstalowany.

Powerlite Shell - 1650 gram @ 26,5 - 4 różne sztywności TPU i optymalna grubość ścianek łączą się, aby uzyskać wysoką wydajność i najniższą możliwą wagę.

Całkowicie nowa powłoka została stworzona specjalnie, aby zapewnić najlepsze narciarskie, najlżejsze buty, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wykonany z czterech różnych sztywności TPU i zoptymalizowanego profilu grubości ścianek, Powerlite Shell osiąga paradoksalną równowagę lekkiej zwinności i mocy. Powstałe buty ważą jako jedne z najlżejszych alpejskich i freeride na rynku, a mimo to jeżdżą na nartach z całą mocą i napędem cięższych butów. Uzupełnione o łatwość wejścia FastFit i pełne możliwości dostosowywania butów z TPU, kolekcje butów Recon, Anthem i Mindbender podniosły poprzeczkę i udowodniły, że naprawdę MNIEJ TO WIĘCEJ.

10G2301-285
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło