OCIEPLACZ NA SZYJE KAMA SW02, CZARNY


129,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Sprawdź dostępność

KAMA SW02, anatomicznie ukształtowany ocieplacz na szyję z kombinacją wiatroszczelnych, oddychających materiałów z GORE WINDSTOPPER SoftShell z przodu i delikatnego elastycznego polaru z tyłu. Perforacja wycinana laserem w obszarze nosa i ust umożliwia swobodne oddychanie.

 

Cechy produktu:

  • materiał GORE WINDSTOPPER Soft Shell + Tecnopile® Fleece

  • ergonomiczny krój

  • perforacja laserowa zapewnia lepszą oddychalność

  • naszyte obszycie

  • wymiary 26 * 23 cm

  • rozmiar UNI

  • wykonane w Czechach

 

Materiał:

GORE WINDSTOPPER

Całkowicie wiatroszczelna, a jednocześnie niezwykle oddychająca membrana. Ta kombinacja ochrony i oddychalności zmniejsza efekt ochładzania wiatru, jednocześnie zmniejszając ryzyko hipotermii lub przegrzania, gdy jesteś aktywny.

Polar - Tecnostretch

TECNOSTRETCH® jest miękkim i bardzo lekkim elastycznym materiałem odpowiednim do aktywnego uprawiania sportu. Łączenie włókien tworzy trwałą zewnętrzną stronę, podczas gdy wewnętrzna strona poliestrowa ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i doskonałą zdolność pochłaniania potu.

 

Opieka:

OPIEKA PRODUKTÓW MERINO: PODSTAWOWE ZASADY

Produkt można prać w pralce. Używaj tylko cyklu wełny, ponieważ jest on delikatniejszy (stosując odpowiednią temperaturę i wirowanie z mniejszą prędkością).

Produkt można prać ręcznie w wodzie o temperaturze poniżej 30 ° C, a następnie delikatnie owijać i suszyć na płasko, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania należy obniżać temperaturę wody stopniowo, aby zapobiec kurczeniu się lub innym odkształceniom. Używaj delikatnych detergentów do wełny.

Nie susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura grzałki przekracza 30 C (co jest bardzo powszechne), woda zawarta w dzianinie również przekracza 30 ° C, a produkt kurczy się, podobnie jak w przypadku nieprawidłowego prania.

Nie używaj zmiękczacza!

KAMA OCIEPLACZ NA SZYJE SW02

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło