- Nowy
Serwis Klienta
Our Contacts:
Mon-Fri: 10:00 am - 7:00 pm
Sat: 10:00 am - 4:00 pm
+48 733 808 808
+48 884 046 884
Wyścigowa 46, 53-012 Wrocław, Polska
Wysyłka:
Bezpłatna dostawa obejmuje wszystkie zamówienia na kwalifikujące się produkty o wartości co najmniej 500 zł w dowolnej kategorii produktów.
Płatność:
Karty kredytowe, PayU, BLIK.
Zwroty:
Każdy zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.
CZAPKA KAMA A112, CZARNY, U
Czapka KAMA A112
Czapka zimowa KAMA A112 to idealny wybór dla osób, które cenią sobie zarówno styl, jak i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, ta jednokolorowa czapka dzianinowa z trójwymiarowym wzorem doskonale sprawdzi się w chłodne dni, zapewniając ciepło i komfort. Dzięki zastosowaniu materiału Schoeller, który składa się w 50% z wełny merynosów i 50% z akrylu, czapka KAMA A112 jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale także odporna na intensywne użytkowanie. Wewnętrzna elastyczna podszewka z cienkiego polaru Tecnopile® dodatkowo zwiększa komfort noszenia, sprawiając, że czapka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Czapka ma rozmiar UNIWERSALNY, co oznacza, że pasuje na większość głów, a jej wysokość wynosi 21 cm, co zapewnia odpowiednie okrycie uszu i czoła. Dodatkowym atutem jest certyfikat Bluesign®, który potwierdza, że produkt jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla użytkowników. Czapka KAMA A112 jest łatwa w pielęgnacji, co czyni ją praktycznym wyborem na co dzień. Wyprodukowana w Czechach, łączy w sobie lokalne rzemiosło z nowoczesnym designem. Wybierz czapkę KAMA A112 i ciesz się stylem oraz komfortem, które towarzyszą Ci podczas zimowych aktywności!
Parametry produktu:
Kod producenta: A112
Kolor: Czarny (110)
Rozmiar: Uniwersalny
Materiał: Schoeller 50% wełna merynosów/ 50% akryl
Certyfikat: Bluesign® dla produktu najbardziej przyjaznego dla środowiska i bezpiecznego
Wewnętrzny pałąk wykonany z polaru Tecnopile® dla dodatkowego komfortu
Łatwa pielęgnacja
Wyprodukowano w Czechach
Wysokość 21 cm
Technologie:
PRZĘDZA - 50/50 WEŁNA MERYNOSOWA/AKRYL
Połączenie cienkiej wełny merynosów i najwyższej jakości włókien akrylowych wyróżnia się miękkością, brakiem swędzenia, zapobiega mechaceniu się, jest naturalnie antybakteryjne i bezwonne. Bluesign®APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.
RUNO - TECNOPILE
Najwyższej jakości polar wykonany z wyselekcjonowanych włókien poliestrowych o właściwościach antypillingowych, wysokiej izolacji termicznej, optymalnej oddychalności, elastyczności i lekkości, niepodrażniający, niezwykle miękki i łatwy w pielęgnacji.
BLUESIGN APPROVED
Od 1996 roku KAMA przetwarza wyłącznie przędze Schoeller the Spinning Group. Schoeller to innowacyjny producent, który w swojej dziedzinie jest pionierem – jako pierwszy na świecie oferował pod marką EXP przędze wełniane z bezchlorową obróbką wełny do prania, spełniając najsurowsze na świecie normy ekologiczne bluesign®, a także jako pierwszy na świecie opanował barwienie para-aramidów i meta-aramidów po przędzeniu lub farbowaniu na jasne kolory i czystą biel (pranie) wełny!