• -35%
  • -35%
BUTY NAR. NORDICA STRIDER 95 W DYN, BLK/WHT, 245
BUTY NAR. NORDICA STRIDER 95 W DYN, BLK/WHT, 245
BUTY NAR. NORDICA STRIDER 95 W DYN, BLK/WHT, 245

BUTY NAR. NORDICA STRIDER 95 W DYN, BLK/WHT

zł1,364.94
zł2,099.91
Tax included

Lowest price in 30 days: zł1,364.94

50P2000245
Size Guide - Boots

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

Gender: Unisex
Ski Boot Size: 245
Flex: 95
Boot Type: Back Country, Touring
Year: R19/20
Boot Width Type: 100 mm
Last items in stock

Hurry up! Only 1 pieces left!
  • Visa
  • MasterCard
  • Blik
  • PayU
  • CA Raty
  • Santander e-Raty

Buty narciarskie NORDICA STRIDER 95 W DYN

Buty narciarskie, NORDICA STRIDER 95 W DYN to idealny wybór dla tych, którzy pragną przygód na stoku. Oferują komfort, pewność siebie i wszechstronność, które są niezbędne do realizacji narciarskich marzeń. Ustanawiają nowy standard wydajności w kategorii wędrówek, podnosząc jakość jazdy i zwiększając przyjemność z każdego zjazdu. Dzięki elastycznemu flexowi, NORDICA STRIDER 95 W DYN radzi sobie doskonale nawet w najtrudniejszym terenie, nie rezygnując z komfortu. Alpejski mechanizm wędrówki zapewnia imponujący zakres ruchu wynoszący 46°, co ułatwia zarówno podchodzenie pod górę, jak i poruszanie się po parkingu. Po zablokowaniu w trybie narciarskim, buty oferują wyjątkową moc i precyzję podczas zjazdu. NORDICA STRIDER 95 W DYN wyróżnia się również możliwością pełnej personalizacji dzięki lekkiej skorupie oraz wkładce, co pozwala na idealne dopasowanie do stopy. Izolacja Primaloft® skutecznie utrzymuje ciepło i suchość, a wkładki Dynafit zapewniają dodatkową wszechstronność. Podeszwa GripWalk Strider zwiększa przyczepność, trwałość i wydajność, co czyni te buty idealnymi zarówno na stoku, jak i w terenie. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas w ośrodku z przyjaciółmi, czy odkrywasz mniej uczęszczane szlaki, NORDICA STRIDER 95 W DYN sprawdzi się doskonale w każdych warunkach.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 50P2000245

Kolor: Czarny

Fleks: 95

Szerokość: 100 mm

Rozpiętość rozmiarów: 225 – 310 mm

Liner: 3D Cork Fit Primaloft® LIGHT

Skorupa: INFRARED PU

Mankiet: CARBON TRIAX

Klamry: 4 x Light weight micro aluminium

Powerstrap: 45 mm


Technologie:
TFC - Konstrukcja Tri-Force to niezwykła koncepcja, wykorzystująca anatomiczną konstrukcję skorupy, która kieruje energię przez korpus buta do krawędzi nart. Umożliwia zwinne i precyzyjne ruchy przy krytycznym zachowaniu najwyższego poziomu komfortu.

WEATHER SHIELD - Wodoodporna tkanina zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do buta.

3D CUSTOM CORK LINER - Zaprojektowane z połączenia naturalnego korka i anatomicznie ukształtowanego laminatu 3D, niestandardowe wkładki korkowe zapewniają idealną równowagę między komfortem a wydajnością, będąc w pełni konfigurowalnymi.

50P2000245
1 Item

Specific References

New
Comments (0)
No customer reviews for the moment.