GOGLE DRAGON NFX2

GOGLE DRAGON NFX2


799,00 zł
Brutto
Kolor szkieł
Ilość
Sprawdź dostępność

Gogle Dragon NFX2

Model NFX2 powstał na bazie serii NFX , wykonany jest również w technologii Infinity Lens, i tak jak przy modelu NFX nie jest opcją gogli sferycznych ale w wydaniu cylindrycznym. Soczewki takie nie posiadają aż tak dobrych parametrów optycznych jak w serii APX , oferują natomiast bardziej przystępną cenę przy zachowaniu bez ramkowej konstrukcji. Dodatkowym usprawnieniem jest zastosowanie najnowszej technologii pozwalającej na bardzo szybką i skuteczna wymianę soczewek. System Swiftlock Lens Change daje możliwość zmiany soczewki w kilka sekund bez potrzeby ściągania gogli z twarzy. Dzięki dwóm dźwigniom zwolnienie soczewki następuje po jednym kliknięciu, co pozwala na ekspresowa wymianę dodanego do kompletu szkła zamiennego. Wszystkie soczewki wykonane są w technologii Lumalens® Optimized Technology.

 

Parametry produktu:

·        Rozmiar Large

·        Swiftlock Lens Change System - rewolucyjny system szybkiego demontażu szkieł , dzięki dwóm dźwignią  po kilku sekundach możemy wymienić szybkę na nową.

·        Lumalens® Optimized Technology – reguluję ilość przepływającego przez soczewkę światła poprawiając komfort jazdy, pełna optymalizacja i dostosowanie.

·        Wtryskiwane ciśnieniowo cylindryczne soczewki z polikarbonu pokryte warstwą chroniącą przed rysowaniem się

·        Super Anti – Fog – zapobiega parowaniu dzięki udoskonalonemu systemowi wentylacji zwiększając komfort użytkowania

·        Trójwarstwowa miękka gąbka (każda warstwa ma inną twardość) wykończona hipoalergiczną powłoką Micro Fleece

·        Mocna ramka z poliuretanu z wzmocnionym systemem wentylacji

·        Kompatybilne z większością kasków

·        Posiadają filtry UV chroniące 100% przed promieniami słonecznymi

·        Infinity Lens Technology – bez-ramkowe , wielkopowierzchniowe podwójne soczewki gwarantujące bardzo szerokie pole widzenia

·        Silikonowy pasek przytrzymujący gogle na kasku

286056030003

Specyficzne kody

ean13
286056030003
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło