KOMINIARKA Z POLARU KAMA D24, CZARNA


109,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Sprawdź dostępność

KAMA D24 ta kominiarka wykonana jest z elastycznego polaru i stanowi odpowiednie uzupełnienie pod kaskiem. Elastyczność materiału pozwala jej rozciągnąć pod brodę. Płaskie szwy i zszywane koraliki zapewniają maksymalny komfort. Ten produkt reprezentuje nową gamę produktów wykonanych w 100% z poliestru z recyklingu PET. Program o nazwie „perPETual” wykorzystuje unikalną technologię, która przetwarza plastikowe butelki na wysokiej jakości certyfikowane włókna Oeko-Tex® Standard 100 odpowiednie do zastosowania w branży odzieżowej. KAMA należy zatem do jednej z wiodących światowych marek w zakresie ochrony środowiska. Aby wyprodukować jedną kominiarka Przetwarzane są 3 butelki.

 

Cechy produktu:

Materiał perPETual Fleece

Wydaje się płaska

Zszywany brzeg

Rozmiar uniwersalny

Łatwa w pielęgnacji

Wyprodukowano w Czechach

Wysokość 23 cm

 

Materiał:

Polar - Perpetual

Plastikowe butelki - informacje o wysokiej jakości polaru „Naszą wizją jest świat, w którym zużyte plastikowe butelki są postrzegane nie tylko jako odpad, ale jako cenne zasoby, z których można wielokrotnie korzystać.

 

Opieka:

OPIEKA PRODUKTÓW MERINO: PODSTAWOWE ZASADY

Produkt można prać w pralce. Używaj tylko cyklu wełny, ponieważ jest on delikatniejszy (stosując odpowiednią temperaturę i wirowanie z mniejszą prędkością).

Produkt można prać ręcznie w wodzie o temperaturze poniżej 30 ° C, a następnie delikatnie owijać i suszyć na płasko, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania należy obniżać temperaturę wody stopniowo, aby zapobiec kurczeniu się lub innym odkształceniom. Używaj delikatnych detergentów do wełny.

Nie susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura grzałki przekracza 30 C (co jest bardzo powszechne), woda zawarta w dzianinie również przekracza 30 ° C, a produkt kurczy się, podobnie jak w przypadku nieprawidłowego prania.

Nie używaj zmiękczacza!

KAMA KOMINIARKA Z POLARU D24

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło