• -15,38%

NARTY BLIZZARD FIREBIRD WRC, XCELL 12 DEMO,

3 899,90 zł
3 300,00 zł Zniżka 15,38%
Brutto
Długośc narty
Typ narty Blizzard
Płeć
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty BLIZZARD FIREBIRD WRC, XCELL12 DEMO

Blizzard FIREBIRD WRC to najwyższy model z linii FIREBIRD i najlepiej charakteryzuje się najlepszą przyczepnością oraz rock and rollowym charakterem. Jest to idealna narta dla każdego, kto szuka precyzyjnej i bardzo stabilnej narty wyścigowej, która uwielbia długie promienie i szybkie skręty. Magią WRC są technologie węglowe (C-SPINE i C-ARMOR) w połączeniu z konstrukcją złożoną z podwójnej ściany bocznej SANDWICH COMPOUND, zapewniającą jazdę, z której powstaje marzenie. WRC nadaje zupełnie nowe znaczenie temu określeniu: „Kierowcy ... Uruchomcie silniki”.

 

Parametry produktu:

Kod produktu: 8A9030 EA 001

Długości nart / promień skrętu: 170 cm (16.5 m); 175 cm (17.5 m); 180 cm (18.5 m); 185 cm (19.5 m);

Taliowanie: 115.5/68/98.5 dla długości 185 cm

Płyta: FDT Race Plate Pro

Wiązanie: Marker XCELL 12 Demo (4-12 Din)

Konstrukcja: Sandwich Compound Sidewall (TI) Racing Construction, C-Armor + C-Spine Core

 

Technologie:

FULL CAMBER – Gwarantuje idealny przekaz nacisku od dziobów do piętki – oznacza to niemalże pełne trzymanie krawędzi podczas skrętu.

C-SPINE – Dwie dwukierunkowe warstwy z włókna węglowego są ustawione pionowo między środkowymi laminatami rdzenia drewnianego i biegną od początku do końca narty. Dzięki temu zyskujemy maksymalne odbicie i maksymalną transmisję energii oraz perfekcyjną reakcję od krawędzi do krawędzi.

C-ARMOUR – Warstwa dwukierunkowego włókna węglowego która jest umiejscowiona nad górną warstwą Titanalu, oraz od krawędzi do krawędzi pod środkową częścią narty, bezpośrednio pod płytą FDT Race lub WC Piston Race. Ta warstwa włókna węglowego stanowi dodatkowe wsparcie w środkowej części narty. Korzyści jakie to niesie za sobą to: zwiększona moc, maksymalna stabilność oraz kontrola.

8A9030EA175
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło