NARTY BLIZZARD THUNDERBIRD R13, XCELL12


4 599,00 zł
Brutto
Typ narty Blizzard
Płeć
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty BLIZZARD THUNDERBIRD 2022

Nowość na 2022! Narciarstwo wymaga pewnego zaufania do sprzętu. Uwierz, że to zadziała i uwierz, że zapewni Ci bezpieczeństwo. Dzięki całkowicie nowemu drewnianemu rdzeniowi Trueblend Piste i systemowi tłumienia drgań Active Carbon Armor, Thunderbird R13 LTD został zaprojektowany tak, aby dać Ci pewność i pewność podczas cięcia zakrętów tak szybko, jak się odważysz na każdej przygotowanej trasie, o promieniu 13 m. rozdzierać krótkie zakręty jak profesjonalista.

Parametry produktu:

Taliowanie 121-68-105mm (165)

Det. Wydajność

Teren Zmodyfikowany

Prędkość Średnia

Technologia Ściana boczna Sandwich Compound (2Ti),

trasa Trueblend, zbroja z aktywnego węgla, konstrukcja Duramax

 

Technologie:

FULL CAMBER – Gwarantuje idealny przekaz nacisku od dziobów do piętki – oznacza to niemalże pełne trzymanie krawędzi podczas skrętu.

C-SPINE – Dwie dwukierunkowe warstwy z włókna węglowego są ustawione pionowo między środkowymi laminatami rdzenia drewnianego i biegną od początku do końca narty. Dzięki temu zyskujemy maksymalne odbicie i maksymalną transmisję energii oraz perfekcyjną reakcję od krawędzi do krawędzi.

C-ARMOUR – Warstwa dwukierunkowego włókna węglowego która jest umiejscowiona nad górną warstwą Titanalu, oraz od krawędzi do krawędzi pod środkową częścią narty, bezpośrednio pod płytą FDT Race lub WC Piston Race. Ta warstwa włókna węglowego stanowi dodatkowe wsparcie w środkowej części narty. Korzyści jakie to niesie za sobą to: zwiększona moc, maksymalna stabilność oraz kontrola.

8A1033ED160

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło