NARTY BLIZZARD THUNDERBIRD R13 TPX12 Demo | Wrocław
  • -25%

NARTY BLIZZARD THUNDERBIRD R18 TPX12, 2023

4 349,90 zł
3 262,00 zł Zniżka 25%
Brutto
Typ narty Blizzard
Płeć
Rocznik
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty BLIZZARD THUNDERBIRD 2023

Nowy Thunderbird na 2023!  Najszybszy w gammie Thunderbird R18 do średniego i długiego skrętu, cywilna GS'ka dla wymagających! Narciarstwo wymaga pewnego zaufania do sprzętu. Uwierz, że to zadziała i uwierz, że zapewni Ci bezpieczeństwo. Dzięki całkowicie nowemu drewnianemu rdzeniowi Trueblend Piste i systemowi tłumienia drgań Active Carbon Armor, cały Thunderbird  został zaprojektowany tak, aby dać Ci pewność i pewność podczas cięcia zakrętów tak szybko, jak się odważysz na każdej przygotowanej i bardziej rozjeżdżonej  trasie.

Parametry produktu:

Taliowanie 115-70-98mm (175)

Det. Wydajność

Teren Przygotowany

Prędkość Duża

Technologia Ściana boczna Sandwich Compound (2Ti),

trasa Trueblend, zbroja z aktywnego węgla, konstrukcja Duramax

 

Technologie:

FULL CAMBER – Gwarantuje idealny przekaz nacisku od dziobów do piętki – oznacza to niemalże pełne trzymanie krawędzi podczas skrętu.

C-SPINE – Dwie dwukierunkowe warstwy z włókna węglowego są ustawione pionowo między środkowymi laminatami rdzenia drewnianego i biegną od początku do końca narty. Dzięki temu zyskujemy maksymalne odbicie i maksymalną transmisję energii oraz perfekcyjną reakcję od krawędzi do krawędzi.

C-ARMOUR – Warstwa dwukierunkowego włókna węglowego która jest umiejscowiona nad górną warstwą Titanalu, oraz od krawędzi do krawędzi pod środkową częścią narty, bezpośrednio pod płytą FDT Race lub WC Piston Race. Ta warstwa włókna węglowego stanowi dodatkowe wsparcie w środkowej części narty. Korzyści jakie to niesie za sobą to: zwiększona moc, maksymalna stabilność oraz kontrola.,

CARBON D.R.T.

D.R.T. Oznacza technologię dynamicznego uwalniania. DRT Core, tak, aby zwiększyć wydolność Flex;u i responsywność (energię) narty wtedy, kiedy jest to potrzebne. Blizzard DRT

TRUEBLEND FREE WOODCORE

Trueblend woodcores zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiednią ilość tego, czego potrzebujesz, wydajność, kontrolę i pewność, aby robić to, co chcesz i kiedy chcesz, w dowolnym miejscu w górach! Rezultat: odpowiedni flex, aby zaspokoić wszystkie wymagania backcountry w lżejszym wydaniu.

8A1030AG-175
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło