• -40%

NARTY DYNASTAR SPEED ZONE 12 TI, SPX 12 K GW,


2 999,90 zł
1 799,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Płeć
Typ narty Dynastar
Rocznik
Długość narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty DYNASTAR SPEED ZONE 12 TI KONECT

Wielokrotnie nagradzane, wzorcowe, komfortowe SPEED ZONE 12 Ti łączą precyzję prosto z Pucharu Świata z gładką, kontrolą jazdy, zapewniając niezwykłe wrażenia podczas wycinania łuków na śniegu. Nasza technologia Powerdrive odblokowuje naturalną elastyczność nart, co pozwala uzyskać przyspieszenie, dynamiczną moc i doskonałe trzymanie krawędzi.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: DRI02D2

Rozmiary nart: 158, 166, 174, 182 cm

Promień skrętu: 15m

Taliowanie: 121/72/106

Waga: 3.8 kg para

 

Technologie:

KONECT – Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użycia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

POWERDRIVE – Technologia dająca większą wydajność oraz moc narty, przy czym nie odbierając w żaden sposób komfortu.

ACTIVE AIRCORE – rdzeń Nowa, o mniejszej gęstości kompozycja poliuretanu oferuje znaczne oszczędności masy (-70 g na rdzeń). Stosowany samodzielnie lub w połączeniu z drewnem lub mikrokomórką w celu zmniejszenia masy i zwiększenia wydajności właściwej dla produktu.

TI - Materiał stworzony głównie z myślą o konstrukcji nart eksperckich, jednakże nożna go spotkać również w każdych innych o różnym stopniu zaawansowania. Wykonany jest z aluminium, z dodatkiem tytanu. Gwarantuje to optymalną sztywność sprzętu, jak i niezwykłą wytrzymałość. Dzięki temu uzyskiwane są mistrzowskie osiągi, precyzja, łatwość sterowania i dynamika, jednocześnie wymagając od narciarza nieco znajomości techniki.

3D PROFILE – Zoptymalizuj profil narty ze wzmocnionymi obszarami, aby przewodzić energię od środka narty do czubka i ogona.

DRI02D2158

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło