NARTY DYNASTAR SPEED MASTER SL K, SPX12 K. GW,


3 499,00 zł
Brutto
Długośc narty
Płeć
Typ narty Dynastar
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty DYNASTAR SPEED MASTER SL KONECT

Inspirowane slalomem narty SPEED MASTER SL, łączą w sobie precyzję prosto z Pucharu Świata z płynną, elastyczną kontrolą nart, zapewniając najbardziej komfortowe i płynne wrażenia carvingowe na śniegu. Nasza technologia Powerdrive, która odblokowuje naturalny flex narty pozwala uzyskać przyspieszenie, płynną, dynamiczną moc i niezrównane trzymanie krawędzi.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: DRI02C6

Rozmiary nart: 158, 163, 168, 173 cm

Promień skrętu: 13m

Taliowanie: 121/67/105

Waga: 3.9 kg para

 

Technologie:

KONECT – Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użucia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

POWERDRIVE – Technologia dająca większą wydajność oraz moc narty, przy czym nie odbierając w żaden sposób komfortu.

WOOD CORE – Tradycyjna konstrukcja rdzenia drewnianego WOOD CORE zapewnia naturalną mieszankę energii, żywotności i stabilności.

TI - Materiał stworzony głównie z myślą o konstrukcji nart eksperckich, jednakże nożna go spotkać również w każdych innych o różnym stopniu zaawansowania. Wykonany jest z aluminium, z dodatkiem tytanu. Gwarantuje to optymalną sztywność sprzętu, jak i niezwykłą wytrzymałość. Dzięki temu uzyskiwane są mistrzowskie osiągi, precyzja, łatwość sterowania i dynamika, jednocześnie wymagając od narciarza nieco znajomości techniki.


DRI02C6158

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło