• -21,21%

NARTY K2 DISRUPTION STi MXC 12 TCx,

3 299,91 zł
2 599,00 zł Zniżka 21,21%
Brutto
Płeć
Typ narty K2
Rocznik
Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty K2 DISRUPTION STi MXC 12 TCx LIGHT QUIKCLIK

Narty z grupy Slalom Carver. Precyzyjne pokonywanie zakrętów z dużymi prędkościami , perfekcyjne trzymanie na twardym podłożu. Tak opisać należy Disruption STi. Dzięki Dark Matter Damping , Ti I -Beam , PowerWall narty oferują precyzję , dokładność i pewność w każdym skręcie , nawet na zmrożonej powierzchni.

Dark Matter Damping – DMD to technologia polegająca na umieszczeniu polimerowych tłumików pomiędzy dwiema warstwami karbonu. Całość umiejscowiona jest wzdłuż krawędzi nart w strategicznych miejscach. Dark Matter Damping to lepsza przyczepność i kontrola , dzięki czemu możesz wejść w zakręt jeszcze z większą prędkością.

Titanal I – Beam – Titanal przebiega przez środek od czubka po tył nart. Konstrukcja ta ma optymalny kształt dla zachowania stabilności i precyzji w każdej fazie skrętu.

PowerWall - dzięki zastosowaniu powiększonych ścianek bocznych ABS , przekaz energii z nart na podłoże jest znacznie zwiększony. Ścianki ABS są wsunięte w drewniany rdzeń , w środkową część narty. Dzięki temu przekaz energii na narty jest bezpośredni i precyzyjny

Długości: 155 , 160 , 165 , 170

Taliowanie: 125 – 72 – 107

Rocker : Speed Rocker

Promień skrętu: 13,6m@165cm

Rdzeń: Osika

Wiązania: MXC 12 TCx Light Quickclik

Technologie:

METAL LAMINATE – Konstrukcja z napisem „TI” oznacza obecność w dolnej jak i w górnej warstwie rdzenia laminatów z metalu. To dodaje nartom właściwości tłumienia nagłych uderzeń, precyzji w prowadzeniu i dodatkowej sztywności wzdłużnej i poprzecznej.

SPEED ROCKER – Krótkie i niewysokie wygięcie dla zapewnienia zwinności i szybkości podczas zmiany kierunku jazdy.

CARBON GRID - Karbonowe wstawki umiejscowione w okolicach tipu i taila dla zwiększonej sztywności poprzecznej w miejscu zastosowania.

RDZENIE:

OSIKA – lekka i elastyczna, wyśmienity materiał do nart typu all-mountian

PAULOWNIA – żywotna, elastyczna, wyśmienite parametry w porównaniu do wagi drewna. Używana w nartach skiturowych.

10E000021671-160
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło