NARTY MAJESTY SUPERPATROL | FREERIDE, FREESTYLE

NARTY MAJESTY SUPERPATROL, 2023


2 499,00 zł
Brutto
Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty Majesty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty MAJESTY SUPERPATROL

Rewelacyjne narty freeturowe, plasujące się dokładnie na granicy Skitur / Freeride.

Narty freeturoweskitur i freeride w jednym!
Narty Superpatrol są najnowszym dodatkiem do naszej oferty nart skiturowych. Zostały zaprojektowane jako techniczne narzędzie pracy dla ratowników i przewodników górskich. Narty Superpatrol są niezwykle stabilne, precyzyjne i responsywne. Wyposażone zostały w płaską piętkę, dziób z rockerem, konstrukcję semi-cap oraz rdzeń z drewna paulownia, włókna triax i technologię COT (cut-off tail).

Zabiegi te pozwoliły nam stworzyć ultralekką nartę charakteryzującą się dynamiczną responsywnością oraz wyróżniającą się stabilnością – nawet, gdy pogoda i teren dają Ci w kość. Szerokość tej narty oraz charakterystyka rockera stawia ten model na krawędzi kategorii freeride, ale materiały jakie w niej zastosowaliśmy oraz osiągnięta dzięki temu niska waga, pozwalają zaklasyfikować ją jako nartę skiturową. Tym samym, jest to model, który w najpełniejszy sposób łączy to, co najlepsze w obu kategoriach i będący reprezentatywnym przykładem narty freetourowej.

 

Parametry produktu:

Konstukcja: Semi hybrid (camber/front rocker)
Kształt (shape): Directional - kierunkowy
Flex: Directional
Flex ratio: 7
Rocker type: 250 mm (tips)
Fiberglass: triax, blax
Rdzeń (Core) : paulownia wood core
Base: Fast base IS7200
Extras: carbon/kevlar fibres, textolite plates, tail designed for mounting skins

Specyfikacja:

(długość, waga, taliowanie, radius)

161 cm :  126-93-108 mm; radius: 16 m

169 cm:   128-94-110 mm; radus: 17.5 m

177 cm:  1580g  130-95-112 mm; radius: 19 m

185 cm:   132-96-114 mm; radius: 20.5 m

 

Technologie MAJESTY:

Koncepcja 4x4: Rocker 4R jest wynikiem zastosowania 4 różnych promieni w linii rockera.
Nowy 4R rocker Tip zmniejsza opór, maksymalizuje kontrolę i prędkość maksymalną. Ten kształt to przyszłość nart freeridowych.

Carbon/Kevlar: Aramid (Kevlar) to syntetyczny polimer wpleciony w strukturę. Wykorzystany w konstrukcji nart zapewnia wytrzymałość i działa jak amortyzator. W połączeniu z węglem, który wspiera sztywność i sztywność skrętną, ten rodzaj kompozycji laminatu oferuje premium stabilność,

COT (odcięty ogon) Zmniejszając długość ogona i cofając postawę narciarza, zyskujemy szybsze skręty i bardziej wszechstronne narty. Znaczna redukcja długości i wagi została osiągnięta bez kompromisów zachowując funkcjonalnoś. W rzeczywistości zwiększono użyteczność – dłuższa krawędź styku pozwala jeździć na nartach nawet krótszych niż to, co do tej pory było brane pod uwagę.

wydajność i redukcję wagi.

Flat Camber : Rocker wspiera łatwe kręcenie się w puchu i wybacza błędy. Część narty pod stopą jest płaska, natomiast przód i tył nart są wygięte w łuk w górę. Poprawia wyporność w puchu oraz pozwala na bezproblemową jazdę w każdym terenie.

Gumowe Elastomery: Specjalne strefy elastomerowe - listwy z gumy, które są wciśnięte w narty dla dodatkowej ochrony krawędzi i drewnianego rdzenia. Guma odkształca się i wraca do swojego pierwotnego kształtu jest środkiem nawilżającym.

1524753-161

Specyficzne kody

ean13
5902701524753
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło