NARTY MAJESTY VANDAL FREE 3.0 | FREERIDE, FREESTYLE
  • -10%

NARTY MAJESTY VANDAL FREE 3.0, 2022


2 399,90 zł
2 159,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty Majesty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty MAJESTY VANDAL


Najbardziej wszechstronne narty freestyle, idealne, gdy Twoja jazda nie kończy się tylko na parku.
Zabierz swoje tricki, gdzie tylko zechcesz, a gdy najdzie Cię ochota na normalną jazdę po trasach – Vandal pokaże Ci swoje drugie oblicze, uniwersalnej narty all mountain.

Narty Freestyle all mountain
Teraz możesz poznać przyszłość wysokich osiągów, technicznych nart freestylowych.
Przeprojektowana konstrukcja hybrydowa posiada nową linię camber-rocker, profile tip&tails i zawiera naszą najnowszą technologię 4R zaczerpniętą z serii Freeride.

Taliowanie 4R sprawia, że skręty są łatwiejsze, stabilne i w pełni kontrolowane w każdym możliwym terenie. Narty Vandal dają ci poczucie drewnianego rdzenia, wszechstronność, miękki flex i zwiększone możliwości jazdy na krawędzi. To w dalszym ciągu prawdziwe twin-typy z większym taliowaniem, tylko jeszcze lepsze!
Podczas gdy camber wspomaga trzymanie krawędzi, kontrolę i amortyzuje płaskie lądowania, rocker poprawia jazdę i pozwala na bez wysiłkową jazdę w każdym terenie, nawet w głębszym śniegu. Jazda all-terrain nigdy nie była łatwiejsza. Wyobraź sobie góry jako naturalny snowpark.

Parametry produktu:

Konstrukcja: hybrydowa (rocker wdziobach/camber/rocker w piętkach)
Kształt: prawdziwy twintip
Flex: wzdłużnie symetryczny
Wartość flexu: 5
Rodzaj rockera: 150 mm (dzioby i piętki)
Włókno szklane: dwu- i trzykierunkowe tkaniny szklane (biax & triax)
Rdzeń: rdzeń drewniany od dziobów po piętki (topolowo-jesionowy)
Ślizg: szybki ślizg IS7200
Elementy dodatkowe: trwały i wytrzymały topsheet z laminatu corrund
przeznaczenie: all-terrain freestyle

Specyfikacja:

(długość, waga, taliowanie, radius)

181 cm: 1770 g; 130-95-130 mm; 16 m

 

Technologie MAJESTY:

Koncepcja 4x4: Rocker 4R jest wynikiem zastosowania 4 różnych promieni w linii rockera.
Nowy 4R rocker Tip zmniejsza opór, maksymalizuje kontrolę i prędkość maksymalną. Ten kształt to przyszłość nart freeridowych.

Carbon/Kevlar: Aramid (Kevlar) to syntetyczny polimer wpleciony w strukturę. Wykorzystany w konstrukcji nart zapewnia wytrzymałość i działa jak amortyzator. W połączeniu z węglem, który wspiera sztywność i sztywność skrętną, ten rodzaj kompozycji laminatu oferuje premium stabilność,

COT (odcięty ogon) Zmniejszając długość ogona i cofając postawę narciarza, zyskujemy szybsze skręty i bardziej wszechstronne narty. Znaczna redukcja długości i wagi została osiągnięta bez kompromisów zachowując funkcjonalnoś. W rzeczywistości zwiększono użyteczność – dłuższa krawędź styku pozwala jeździć na nartach nawet krótszych niż to, co do tej pory było brane pod uwagę.

wydajność i redukcję wagi.

Flat Camber : Rocker wspiera łatwe kręcenie się w puchu i wybacza błędy. Część narty pod stopą jest płaska, natomiast przód i tył nart są wygięte w łuk w górę. Poprawia wyporność w puchu oraz pozwala na bezproblemową jazdę w każdym terenie.

Gumowe Elastomery: Specjalne strefy elastomerowe - listwy z gumy, które są wciśnięte w narty dla dodatkowej ochrony krawędzi i drewnianego rdzenia. Guma odkształca się i wraca do swojego pierwotnego kształtu jest środkiem nawilżającym.

1514716-181

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło