NARTY MAJESTY VANGUARD Ti | FREERIDE, FREESTYLE
  • -20%

NARTY MAJESTY VANGUARD Ti, 2022


3 199,89 zł
2 559,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty Majesty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty MAJESTY VANGUARD


Nowoczesna, wytrzymała i sprężysta, szeroka narta freeride z podwójnym rockerem zaprojektowana do użytkowania z wiązaniami alpejskimi.
Vanguard Ti to narta przeznaczona do surfowania w głębokim śniegu, który płynie również po twardym podłożu. dodatkowo wzmocniona. Dzięki zastosowaniu technologii 4Rx4R oraz wyprofilowanej płyty titanalowej, doskonale będzie się sprawdzać również na twardym i przewianym śniegu. Vanguard Ti potrafi więcej niż można by się spodziewać po szerokich nartach Freeride!
Solidne narty freeride

Narty freeride’owe wzmocnione wyprofilowaną płytą titanalową, które wynoszą oblicze kategorii big-mountain na następny poziom.
Vanguard Ti to wysokiej jakości narty freeride’owe typu twin-tip, które zapewniają stabilność, szybkość reakcji, świetne przenoszenie energii i płynność podczas jazdy od krawędzi do krawędzi. Zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających freeriderach i poszukiwaczach puchu. Narty Vanguard Ti z taliowaniem 4R Radius pozwalają na stabilną i kontrolowaną jazdę w każdym terenie. Rocker 4R Radius na dziobach i piętkach narty zwiększa wydajność podczas surfowania w puchu, maksymalizuje kontrolę i prędkość.

Vanguard Ti lubi szybką jazdę, ale posiada także doskonałe zdolności adaptowania się. Potrafi gładko przechodzić ze skrętu w skręt, bez względu na twoją prędkość i warunki śniegowe.


Parametry produktu:

Konstukcja: hybrid (rocker/camber/rocker)
Kształt (shape): Directional - twin tip
Flex: Directional
Flex ratio: 5
Rocker type: 150 mm (tips)
Fiberglass: triax, blax
Rdzeń (Core) : tip-to-tail woodcore (poplar and ash)
Base: Fast base IS7200
Extras: durable strudy top sheet


Specyfikacja:

(długość, waga, taliowanie, radius)

188 cm; 2290 g, 145-118-135 mm  radius: 24.0 m 


 

Technologie MAJESTY:

Koncepcja 4x4: Rocker 4R jest wynikiem zastosowania 4 różnych promieni w linii rockera.
Nowy 4R rocker Tip zmniejsza opór, maksymalizuje kontrolę i prędkość maksymalną. Ten kształt to przyszłość nart freeridowych.

Carbon/Kevlar: Aramid (Kevlar) to syntetyczny polimer wpleciony w strukturę. Wykorzystany w konstrukcji nart zapewnia wytrzymałość i działa jak amortyzator. W połączeniu z węglem, który wspiera sztywność i sztywność skrętną, ten rodzaj kompozycji laminatu oferuje premium stabilność,

COT (odcięty ogon) Zmniejszając długość ogona i cofając postawę narciarza, zyskujemy szybsze skręty i bardziej wszechstronne narty. Znaczna redukcja długości i wagi została osiągnięta bez kompromisów zachowując funkcjonalnoś. W rzeczywistości zwiększono użyteczność – dłuższa krawędź styku pozwala jeździć na nartach nawet krótszych niż to, co do tej pory było brane pod uwagę.

wydajność i redukcję wagi.

Flat Camber : Rocker wspiera łatwe kręcenie się w puchu i wybacza błędy. Część narty pod stopą jest płaska, natomiast przód i tył nart są wygięte w łuk w górę. Poprawia wyporność w puchu oraz pozwala na bezproblemową jazdę w każdym terenie.

Gumowe Elastomery: Specjalne strefy elastomerowe - listwy z gumy, które są wciśnięte w narty dla dodatkowej ochrony krawędzi i drewnianego rdzenia. Guma odkształca się i wraca do swojego pierwotnego kształtu jest środkiem nawilżającym.

1515782-188

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło