NARTY MAJESTY SUPERWOLF CARBON | FREERIDE, FREESTYLE
  • -20%

NARTY MAJESTY SUPERWOLF CARBON, 2022


3 199,89 zł
2 559,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty Majesty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty MAJESTY SUPERWOLF CARBON

NARTY SKITUROWE SUPERWOLF CARBON

Najbardziej wszechstronne narty skiturowe wykonane z włókna węglowego, zaprojektowane do jazdy po twardym śniegu i puchu.
Superwolf Carbon to bardzo lekkie narty skiturowe z rockerem o optymalnej szerokości pod butem, na każde warunki śniegowe i terenowe.
Narty carbonowe touring.

Lubisz strome tatrzańskie linie, na które podejście bywa równie emocjonujące, co zjazd? Superwolf Carbon to specjalistyczna, ultralekka narta do skialpinizmu, charakteryzująca się dynamiczną responsywnością oraz zwinnością w każdym rodzaju terenu. Te wielokrotnie nagradzane narty skitourowe oferują dużą stabilność podczas skrętu przy zachowaniu lekkiej konstrukcji. Zaprojektowane je z myślą o ski-mountaineringu i wyposażono w lekko podgięte piętki, rocker w dziobach, konstrukcję semi-cap, rdzeń z drewna paulowni, warstwy w pełni wykonane z włókna węglowego oraz włókna węglowo-aramidowe. Dzięki wydłużonej efektywnej krawędzi i doskonałemu prowadzeniu może z powodzeniem być także używana w innych obszarach.

Superwolf Carbon przeznaczony jest do zaawansowanego skialpinizmu oraz do łączenia skialpinizmu ze skituringiem. Konstrukcja oraz promień modelu Superwolf czynią z niego nartę niezwykle stabilną przy dużych prędkościach oraz bardzo zwinną w ciasnych miejscach lub tam, gdzie szybko trzeba zmienić kierunek jazdy.
Metaliczny połysk jest motywem przewodnim w najnowszej serii carbonowych nart skiturowych MAJESTY. Metaliczna powierzchnia COBALT A27, użyta na wierzchnich warstwie nart, podkreśla kunszt wykonania i najwyższej klasy konstrukcję modelu Superwolf Carbon.

Narty skiturowe damskie / męskie – unisex
W naszej kolekcji nart skiturowych przyjęliśmy model unisex. Unikamy więc podziału na narty skiturowe damskie i narty skiturowe męskie.
W zamian proponujemy jednak trochę inny dobór rozmiarów dla kobiet i mężczyzn, tak żeby jeszcze lepiej dopasować sprzęt do waszych potrzeb.

 

Parametry produktu:

Konstrukcja: semi-hybrydowa (camber/przedni rocker)
Kształt: kierunkowy
Flex: kierunkowy
Wartość flexu: 7
Rodzaj rockera: 220 mm (w dziobach)
Rodzaj tkaniny szklanej: trzykierunkowe tkaniny szklane
Włókna węglowe na całej powierzchni narty
Rdzeń: rdzeń z drewna paulowni
Ślizg: szybki ślizg IS7200
Dodatkowe elementy konstrukcji: podgięte piętki, włókna węglowe/kevlarowe, płytki tekstolitowe
kształt piętek umożliwiający montaż fok
przeznaczenie: skituring, skialpinizm


Specyfikacja:

(długość, waga, taliowanie, radius)

148 cm; 1000g, 126-89-106 mm radius: 13.0 m
154 cm; 1080g, 127-90-107 mm radius: 14.0 m
160 cm; 1160g, 128-91-108 mm radius: 15.0 m 
166 cm; 1220g, 129-91-109 mm radius: 16.0 m 
172 cm; 1300g, 130-91-110 mm radius: 17.0 m
178 cm; 1370g, 131-91-111 mm radius: 18.0 m 
184 cm; 1460g, 132-91-112 mm radius: 19.0 m

 

Technologie MAJESTY:

Koncepcja 4x4: Rocker 4R jest wynikiem zastosowania 4 różnych promieni w linii rockera.
Nowy 4R rocker Tip zmniejsza opór, maksymalizuje kontrolę i prędkość maksymalną. Ten kształt to przyszłość nart freeridowych.

Carbon/Kevlar: Aramid (Kevlar) to syntetyczny polimer wpleciony w strukturę. Wykorzystany w konstrukcji nart zapewnia wytrzymałość i działa jak amortyzator. W połączeniu z węglem, który wspiera sztywność i sztywność skrętną, ten rodzaj kompozycji laminatu oferuje premium stabilność,

COT (odcięty ogon) Zmniejszając długość ogona i cofając postawę narciarza, zyskujemy szybsze skręty i bardziej wszechstronne narty. Znaczna redukcja długości i wagi została osiągnięta bez kompromisów zachowując funkcjonalnoś. W rzeczywistości zwiększono użyteczność – dłuższa krawędź styku pozwala jeździć na nartach nawet krótszych niż to, co do tej pory było brane pod uwagę.

wydajność i redukcję wagi.

Flat Camber : Rocker wspiera łatwe kręcenie się w puchu i wybacza błędy. Część narty pod stopą jest płaska, natomiast przód i tył nart są wygięte w łuk w górę. Poprawia wyporność w puchu oraz pozwala na bezproblemową jazdę w każdym terenie.

Gumowe Elastomery: Specjalne strefy elastomerowe - listwy z gumy, które są wciśnięte w narty dla dodatkowej ochrony krawędzi i drewnianego rdzenia. Guma odkształca się i wraca do swojego pierwotnego kształtu jest środkiem nawilżającym.

1515706-172

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło