NARTY ROSSIGNOL NOVA 8 CA, XP W 11 GW WHT/SP

2 549,00 zł
Brutto
Długośc narty
Płeć
Typ narty Rossignol
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Damskie narty ROSSIGNOL NOVA 8 CA

Najwyższa jakość jazdy, styl i elegancja. Perfekcyjne, carvingowe łuki. Tak, w największym skrócie, Rossignol prezentuje swą najnowszą kolekcję nart przeznaczonych do jazdy na trasach – NOVA. Narty wyróżniają się absolutnie wyjątkową konstrukcją, a zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o paniach. NOVA to narty, które pozwolą wycinać płynne łuki, dodadzą kopa i dostarczą niezapomnianych chwil „na krawędzi”. Koncept „progressive power” sprawia, że NOVA to pierwsza kolekcja nart sprawdzających się w trakcie jazdy różną techniką. Niezwykle łatwo adaptują się i nie wymykają spod kontroli. Spełniają wszystkie oczekiwania.

Narty ROSSIGNOL NOVA 8 CA + XPRESS W 11 B83 są zaprojektowane dla kobiet o zaawansowanych umiejętnościach narciarskich i które chcą posiadać niepowtarzalny sprzęt. Nadają się głównie do jazdy po przygotowanych trasach, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w rozmaitych warunkach, nawet ekstremalnych. Mają wąską talię 74 mm oraz konstrukcję LCT nadającą im wyjątkową skrętność oraz precyzyjność. Dzięki technologiom deski charakteryzują się stabilnością, łatwym prowadzeniem a także precyzją sterowania nartami w skręcie na stromym stoku , nawet przy dużej prędkości. Dzięki specjalnej budowie Wood Core są lekkie i zwrotne, co jest wielkim atutem dla większości kobiet. Odpowiednio wytrzymałe i stabilne. Ponadto charakteryzują się niesamowicie ciekawym designem.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RRI02LH

Taliowanie: 126/74/110

Promień: 10m (142 cm), 11m (149 cm), 12m (156 cm), 13m (163 cm)

Długości nart: 142, 149, 156, 163 cm

Waga (+/- 5%): 3,1 kg (para 156 cm)

 

Technologie:

SYSTEM XPRESS – Wykonane z lekkiego kompozytu system wiązań, który gwarantuje doskonałą zwrotność oraz wyjątkową lekkość. Wiązania są lżejsze w stosunku do klasycznych wiązań alpejskich. Wiązania posiadają system który zapewnia uwolnienie stopy z wiązania niezależnie od tylnej części wiązań. Taki system działa niezależnie, dzięki temu reakcja na uwolnienie stopy jest szybsza. Przekłada się to na bezpieczeństwo podczas upadku.

LCTLCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu.

ACTIVE FLEX - Podczas gdy niektóre kobiety wybierają mocną jazdę na nartach, inne wolą bardziej zrelaksowaną technikę. Rossignol zastosował nowy ADAPTIVE FLEX jest on jedną z odpowiedzi na potrzeby każdej pani. Dzięki trzem unikalnym profilom flex (moc, szybkość reakcji, wygoda i tolerancja) zintegrowanym z zupełnie nową serią NOVA, narty zapewniają każdej kobiecie odpowiedni flex do swojej praktyki i techniki. Rozróżniamy: BOOST FLEX – do szybkiego powrotu energii, ACTIVE BOOST – całodzienna kontrola, ASSIST FLEX – narty łatwe w obsłudze.

CARBON ALLOY MATRIX – Carbon Alloy Matrix to technologia, dzięki której narty są stabilne i miękkie, co zapewnia znacznie najlepsze prowadzenie. Wszystko to jest możliwe dzięki wykorzystaniu aluminiowej matrycy. To właśnie ona bezpośrednio wpływa na prowadzenie nart. Poza tym nowoczesne połączenie bazaltu i włókna węglowego, które tworzy ukośny splot w technologii Carbon Alloy Matrix, zapewnia nie tylko najlepszą swobodę ruchów, ale przede wszystkim zwiększa wytrzymałość sprzętu narciarskiego.

RECTANGULAR SIDEWALL – Drewniany rdzeń narty w oparciu o konstrukcję rodem z Pucharu Świata.

WOOD CORE – Konstrukcja Wood Core sprawiająca, że narty mają więcej energii, są zwinniejsze i bardziej stabilne.

RRI02LH142
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło